Intencje mszalne od 12 do 18 września (37 tydzień roku)

Niedziela, 11 września
Godz. 8 – śp. Jarosław Klofta w drugą rocznicę śmierci, śp. Zbigniew Klofta
Godz. 10 – w dwudziestą piątą rocznicę ślubu Piotra i Renaty Pawłowskich,
Godz. 12 – w intencji Bartosza Garbowskiego w dziewiątą rocznicę urodzin,
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (11.)


Poniedziałek, 12 września
Godz. 17 – śp. Bogumiła Baszczij (12.)
Godz. 18 – w intencji Grzegorza Czajkowskiego w dwudziestą czwartą rocznicę urodzin,


Wtorek, 13 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (13.)


Środa, 14 września
Godz. 17 – śp. Bogumiła Baszczij (14.)
Godz. 18 – śp. Aleksander Szmigiel w trzydziestą piątą rocznicę śmierci,


Czwartek, 15 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (15.)


Piątek, 16 września
Godz. 17 – śp. Zygmunt Kufel – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (16.)


Sobota, 17 września
Godz. 17 – śp. Marian i Helena Piotrowscy, śp. Józef i Stanisława Janik
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (17.)


Niedziela, 18 września
Godz. 8 – śp. Bronisław Lalik, śp. rodzice – Jan i Julia, śp. z rodziny Lalik
Godz. 10 – w intencji Amelii Borkowskiej – w urodziny
Godz. 12 – w dwudziestą szóstą rocznicę śmierci Anny Żukiewicz
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (18.)

Intencje mszalne od 5 do 11 września (36 tydzień roku)

Niedziela, 4 września
Godz. 8 – śp. Maria i Michał Ropuszyńscy, śp. Rodzice
Godz. 10 – w dwudziestą rocznicę ślubu Grzegorza i Agnieszki Telatyńskich
Godz. 12 – śp. Leokadia Kozłowska – w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (4.) – Msza święta gregoriańska


Poniedziałek, 5 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (5.)


Wtorek, 6 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (6.)


Środa, 7 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (7.)


Czwartek, 8 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (8.)


Piątek,9 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (9.)


Sobota, 10 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (10.)


Niedziela, 11 września
Godz. 8 – śp. Jarosław Klofta w drugą rocznicę śmierci, śp. Zbigniew Klofta
Godz. 10 – w dwudziestą piątą rocznicę ślubu Piotra i Renaty Pawłowskich
Godz. 12 – w intencji Bartosza Garbowskiego w dziewiątą rocznicę urodzin
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (11.)

Intencje mszalne od 29 sierpnia do 4 września (35 tydzień roku)

Niedziela,28 sierpnia
Godz. 8 – śp. Teresa Bień – Msza święta urodzinowa
Godz. 10 – w dwudziestą rocznicę ślubu Radosława i Agnieszki Skuza
Godz. 12 (ołtarz polowy) – Msza święta dziękczynna za zbiory w Dniu Dożynek Gminnych w Dziuplinie
Godz. 18 – śp. Stefan i Teofila Tyszeccy, śp. Stefan i Lucjan Przybylscy


Poniedziałek, 29 sierpnia
Godz. 18 – śp. Bronisława i Władysław z rodziny Tokarz, śp. Zmarli z rodziny


Wtorek, 30 sierpnia
Godz. 18 – śp. Kazimierz Bolibrzuch w szóstą rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny


Środa, 31 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (10.)


Czwartek, 1 września
Godz. 8 – Msza święta o błogosławieństwo Boże w roku szkolnym i katechetycznym 2016/2017
Godz. 17 – śp. Bronisława Bajsarowicz w dniu imienin, śp. Stanisław i Tadeusz Bajsarowicz
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (1.)


Piątek,2 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (2.)


Sobota, 3 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (3.)


Niedziela, 4 września
Godz. 8 – śp. Maria i Michał Ropuszyńscy, śp. rodzice
Godz. 10 – w dziewiętnastą rocznicę ślubu Grzegorza i Agnieszki Telatyńskich
Godz. 12 – śp. Leokadia Kozłowska w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (4.)

Intencje mszalne od 22 do 28 sierpnia (34 tydzień roku)

Niedziela,21 sierpnia
Godz. 8 – śp. Bolesław i Bronisława Wagnerowie, śp. Adam i Stefania Kuflowscy
Godz. 10 – śp. Maria w szóstą rocznicę śmierci i Stanisław Podoba
Godz. 12 – śp. Józef Brzeziecki i Marta w dwudziestą czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij w pierwszą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 22 sierpnia
Godz. 18 – śp. Jan i Apolonia Koprowscy


Wtorek, 23 sierpnia
Godz. 18 – śp. Felicja w drugą rocznicę śmierci i Jan – Jakubowicz


Środa, 24 sierpnia
Godz. 18 – śp. Władysław Terlecki


Czwartek, 25 sierpnia
Godz. 18 – śp. Józef i Janusz Żyła


Piątek,26 sierpnia
Godz. 18 – śp. Kazimierz Koprowski, Michał i Katarzyna Baszczij


Sobota, 27 sierpnia
Godz. 15 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Maryi dla Stanisława i Bernardy Szyszka w trzydziestą piątą rocznicę ślubu
Godz. 18 – śp. Marek Ostropolski w czwartą rocznicę śmierci


Niedziela, 28 sierpnia
Godz. 8 – śp. Teresa Bień – Msza święta urodzinowa
Godz. 10 – w dwudziestą rocznicę ślubu Radosława i Agnieszki Skuza
Godz. 12 (ołtarz polowy w Dziuplinie) – Msza święta dziękczynna za zbiory – z okazji Dożynek Gminnych
Godz. 18 – śp. Stefan i Teofila Tyszeccy, śp. Stefan i Lucjan Przybylscy