Intencje mszalne od 11 do 17 lipca (28 tydzień roku)

Niedziela, 10 lipca
Godz. 8
I – w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej Szymona, za jego rodziców i brata
II – śp. Wawrzyniec i Julia Wlazło

Godz. 10 – śp. Paweł Karwowski w pierwszą rocznicę śmierci

Godz. 12
I – śp. Antoni Wlazło w dziesiątą rocznicę śmierci, śp. Maria Wlazło
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (10)

Godz. 18 – śp. Czesław Przewdziecki


Poniedziałek, 11 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (11)


Wtorek, 12 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (12)


Środa, 13 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (13)


Czwartek, 14 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (14)
Godz. 18 – Msza święta o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Grzegorza i Małgorzaty Wciórka w trzydziestą rocznicę ślubu


Piątek, 15 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (15)
Godz. 18 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Natana i Marii Stańczyk


Sobota, 16 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (16)
Godz. 18 – śp. Józef Musiał


Niedziela, 17 lipca
Godz. 8 – śp. Janusz, Eugeniusz, Teresa Włodarczyk, śp. z rodziny

Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Dąda

Godz. 12
I – śp. Janina Drożak w trzynastą rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami,
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (17)

Godz. 18 – śp. Józef i Krystyna

Intencje mszalne od 4 do 11 lipca (27 tydzień roku)

Poniedziałek, 4 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (4)


Wtorek, 5 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (5)


Środa, 6 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (6)


Czwartek, 7 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (7)


Piątek, 8 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (8)


Sobota, 9 lipca
Godz. 8 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (9)
Godz. 9 – śp. Kazimierz


Niedziela, 10 lipca
Godz. 8
I – w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej Szymona, za jego rodziców i brata
II – śp. Wawrzyniec i Julia Wlazło

Godz. 10 – śp. Paweł Karwowski w pierwszą rocznicę śmierci

Godz. 12
I – śp. Antoni Wlazło w dziesiątą rocznicę śmierci, śp. Maria Wlazło
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (10)

Godz. 18 – śp. Czesław Przewdziecki