Intencje mszalne od 7 do 13 listopada (45 tydzień roku)

Niedziela, 6 listopada
Godz. 8 – śp. Jerzy Raczkowski w piątą rocznice śmierci, śp. Edward i Józef Skwarek
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla pięcioletniego Dominika i dwuletniego Filipa – z okazji urodzin
Godz. 12 – śp. Maria Ciechanowska
Godz. 18 – śp. Zofia Szarata – Msza święta popogrzebowa


Poniedziałek, 7 listopada
Godz. 17 – śp. Józef i Stanisława Grabińscy
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 8 listopada
Godz. 17 – śp. Anna i Zdzisław Surma
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 9 listopada
Godz. 17 – śp. Zofia i Czesław Pilch
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 10 listopada
Godz. 17 – śp. Stanisław Wąsowicz – w trzecią rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości
Godz. 8 – Msza święta i wypominki,
Godz. 10 – Msza święta i wypominki
Godz. 12 – Msza święta i wypominki
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Sobota, 12 listopada
Godz. 17 – w intencji Pana Witolda Pająka z okazji imienin
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 13 listopada
Godz. 8 – za zmarłych z rodzin Grzesiak, Wizimirskich, Gocołów i Łukasiewiczów
Godz. 10 – śp. Stanisław Maciuszczak w siedemnastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Zofia Szarata – od rodziny Bocheńskich z Nowego Sącza
Godz. 18 – śp. Stanisław, Kazimiera i Tadeusz – Górscy

Intencje mszalne od 31 października do 6 listopada (44 tydzień roku)

Niedziela, 30 października
Godz. 8 – śp. Franciszka Kamyk – w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Alicja Jaworska
Godz. 10 –śp. Stanisława Wileczko w drugą rocznicę śmierci, śp. Witold Wileczko
Godz. 12:
I – śp. Władysława, Piotr i Roman Szuba, za śp. Zmarłych z rodziny Szuba
II – śp. Jerzy Żuchowski – trzydziesta Msza święta gregoriańska
Godz. 18 – śp. Piotr i Franciszka Popiel,


Poniedziałek, 31 października
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (12.)


Wtorek, 1 listopada – Wszystkich Świętych
Godz. 8 – śp. Stanisława Lalik w szóstą rocznicę śmierci, śp. Eugeniusz Lalik
Godz. 14
I – za wszystkich wiernych zmarłych
II – śp. Siostra Elżbietanka Wilhelmina Rock – od rodziny


Środa, 2 listopada – Dzień Zaduszny
Godz. 8 – Msza święta i wypominki
Godz. 10 – Msza święta i wypominki
Godz. 12 – Msza święta i wypominki
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 3 listopada
Godz. 17 – śp. Alfred Irzyk i rodzice
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 4 listopada
Godz. 17 – śp. Franciszek i Maria Strach
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Sobota, 5 listopada
Godz. 17 – śp. Anna i Jan Strach
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 6 listopada
Godz. 8 – śp. Jerzy Raczkowski w piątą rocznice śmierci, śp. Edward i Józef Skwarek
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla pięcioletniego Dominika i dwuletniego Filipa – z okazji urodzin
Godz. 12 – śp. Maria Ciechanowska
Godz. 18 – śp. Zofia Szarata – Msza święta popogrzebowa

Intencje mszalne od 24 do 30 października (43 tydzień roku)

Niedziela 23 października
Godz. 8 – śp. Edward Góral – w 19 rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Zmarli z rodzin Długołęckich i Ostrowskich
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Orzechowskich
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (23.)


Poniedziałek, 24 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (24.)


Wtorek, 25 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (25.)
Godz. 18 – w osiemnastą rocznicę śmierci Józefa Jakubowicza


Środa, 26 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (26.)
Godz. 18 – w 8 rocznicę śmierci Józefa Tokarskiego


Czwartek, 27 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (27.)
Godz. 18 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Izabeli w rocznicę urodzin


Piątek, 28 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (28.)
Godz. 18 – w urodziny Katarzyny Borkowskiej, za śp. Annę w rocznicę śmierci


Sobota, 29 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (29.)
Godz. 18 – Msza święta imieninowa


Niedziela, 30 października
Godz. 8 – śp. Franciszka Kamyk – w 18 rocznicę śmierci, śp. Alicja Jaworska
Godz. 10 – śp. Stanisława Wileczko w 2 rocznicę śmierci, śp. Witold Wileczko
Godz. 12:
I – śp. Władysława i Piotr Szuba, śp. Zmarli z rodziny
II – śp. Jerzy Żuchowski – 30 Msza święta gregoriańska

Godz. 18 – śp. Piotr i Franciszka Popiel.

Intencje mszalne od 17 do 23 października (42 tydzień roku)

Niedziela 16 października
Godz. 8 – śp. Władysława Bogdanik – w 20 rocznicę śmierci
Godz. 10 –śp. Jan Woś
Godz. 12 – śp. Katarzyna Jackowska w rocznicę śmierci, śp. Mikołaj Jackowski
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (16.)


Poniedziałek, 17 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (17.)
Godz. 18 – śp. Bolesław Krawiec w 26 rocznicę śmierci


Wtorek, 18 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (18.)


Środa, 19 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (19.)


Czwartek, 20 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (20.)


Piątek, 21 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (21.)


Sobota, 22 października
Godz. 15 – Msza święta z chrztem świętym
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (22.)


Niedziela, 23 października
Godz. 8 – śp. Edward Góral – w 19 rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Zmarli z rodzin Ostrowskich i Długołęckich
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Orzechowskich
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (23.)