Intencje mszalne od 19 do 25 czerwca (25 tydzień roku)

Niedziela, 18  czerwca
Godz. 8 – śp. Alicja Jaworska – Msza święta imieninowa w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Jan Gumienny – w rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Władysław Terlecki – Msza Święta gregoriańska (18.)
Godz. 18 – śp. Franciszek, Olga, Karol, Wiktoria i Kazimierz


Poniedziałek, 19 czerwca
Godz. 17 – śp. Władysław (19.)
Godz. 18 – śp. Adela i Leon Gabrylukowie


Wtorek, 20 czerwca
Godz. 17 – Msza święta wypominkowa (8.)
Godz. 18 – śp. Władysław (20.)


Środa, 21 czerwca, świętego Alojzego Gonzagi
Godz. 17 – śp. Władysław (21.)
Godz. 18 – śp. – o Miłosierdzie Boże, o nawrócenie i umocnienie wiary w rodzinie


Czwartek, 22 czerwca
Godz. 8 – Msza święta dziękczynna za kończący się rok szkolny i katechetyczny 2016/2017
Godz. 16 – śp. Jerzy Wartalski – od brata Andrzeja
Godz. 17 – śp. Jan Bajsarowicz – z okazji imienin
Godz. 18 – śp. Władysław (22.)


Piątek, 23 czerwca, Najświętszego Serca Pana Jezusa
Godz. 17 – śp. Władysław (23.)
Godz. 18 – śp. Władysław Miłuch – w Dniu Ojca


Sobota, 24 czerwca, Narodzenie Świętego Jana Chrzciciela
Godz. 7 – śp. Danuta Dąbrowska w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 14 – Msza święta i chrzest święty
Godz. 16 – w trzydziestą piątą rocznicę ślubu Mariana i Stanisławy Zmyślony
Godz. 18 – śp. Władysław (24.)


Niedziela, 25 czerwca
Godz. 8 – śp. Jan Skierski – Msza święta imieninowa i o błogosławieństwo Boże dla Janiny Skierskiej
Godz. 10 – śp. Jerzy Żuchowski – z okazji – z okazji Dnia Ojca
Godz. 12 – śp. – śp. Kazimierz, śp. Kazimierz z okazji Dnia Ojca
Godz. 18 – śp. Władysław (25.)

Intencje mszalne od 12 do 18 czerwca (24 tydzień roku)

Niedziela, 11 czerwca, Trójcy Świętej
Godz. 8 – śp. Jerzy Raczkowski, jego rodzice – śp. Tadeusz i Józefa
Godz. 10 – śp. Władysław Terlecki – Msza Święta gregoriańska (11.)
Godz. 12 – śp. Marian Waszkiewicz w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci, śp. Jadwiga Waszkiewicz w drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Mirosław Sokołowski – od naszych Sióstr Elżbietanek


Poniedziałek, 12 czerwca
Godz. 17 – śp. Zenon Żuchowski – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – śp. Władysław (12.)


Wtorek, 13 czerwca, świętego Antoniego z Padwy
Godz. 17 – śp. Antoni, Stanisława, Władysław i Zdzisława z rodziny Rogala
Godz. 18 – śp. Władysław (13.)


Środa, 14 czerwca, błogosławionego Michała Kozala
Godz. 17 – śp. Władysław (14.)
Godz. 18 – śp. Ryszard Pukalski – od żony i dzieci


Czwartek, 15 czerwca, Boże Ciało
Godz. 8 – za Parafian
Godz. 10 – w intencji dzieci rocznicowych i ich rodzin
Godz. 18 – śp. Władysław (15.)


Piątek, 16 czerwca
Godz. 16 – w intencji Aurelii Rataj w drugą rocznicę urodzin
Godz. 17 – śp. Władysław (16.)
Godz. 18 – śp. Wawrzyniec Wlazło w rocznicę śmierci


Sobota, 17 czerwca, świętego Brata Alberta Chmielowskiego
Godz. 17 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stasia w dniu pierwszych urodzin – od rodziców
Godz. 18 – śp. Władysław (17.)


Niedziela, 18 czerwca
Godz. 8 – śp. Alicja Jaworska w czwartą rocznicę śmierci – Msza święta imieninowa
Godz. 10 – śp. Jan Gumienny w rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Władysław (18.)
Godz. 18 – śp. Franciszek, Olga, Karol, ,Wiktoria i Kazimierz

Intencje mszalne od 5 do 11 czerwca (23 tydzień roku)

Niedziela, 4 czerwca, Zielone Świątki
Godz. 8 – śp. Leon i Adela Gabrylukowie, śp. Jan i Anna Kobłoszowie, śp. Maria Kobłosz
Godz. 10 – śp. Jan i Irena Zaskórscy, śp. Henryk Zając w dwudziestą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Mazurek
Godz. 18 – śp. Władysław Terlecki – Msza Święta gregoriańska (4.)


Poniedziałek, 5 czerwca
Godz. 18 – śp. Władysław (5.)


Wtorek, 6 czerwca
Godz. 18 – śp. Władysław (6.)


Środa, 7 czerwca
Godz. 18 – śp. Władysław (7.)


Czwartek, 8 czerwca
Godz. 18 – śp. Władysław (8.)


Piątek, 9 czerwca
Godz. 8 – śp. Władysław (9.)


Sobota, 10 czerwca
Godz. 18 – śp. Władysław (10.)


Niedziela, 11 czerwca, Trójcy Świętej
Godz. 8 – śp. Jerzy Raczkowski, śp. jego rodzice – Tadeusz i Józefa
Godz. 10 – śp. Władysław (11.)
Godz. 12 – śp. Marian Waszkiewicz w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci i śp. Jadwiga Waszkiewicz w drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Mirosław Sokołowski – od Sióstr Świętej Elżbiety

Intencje mszalne od 29 maja do 4 czerwca (22 tydzień roku)

Niedziela 28 maja, Wniebowstąpienie Pańskie
Godz. 8 –śp. Zofia i Franciszek Hyjek
Godz. 10 –śp. Marta i śp. Jadwiga – z okazji Dnia Matki
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji księdza proboszcza w czterdziestą piątą rocznicę święceń – od Parafian
Godz. 18 –śp. Helena Miłuch – z okazji Dnia Matki


Poniedziałek, 29 maja
Godz. 18 –śp. Aniela Bajsarowicz  z okazji Dnia Matki


Wtorek, 30 maja
Godz. 18 –śp. Bolesław Rożek – w piątą rocznicę śmierci


Środa, 31 maja
Godz. 17 –śp. Aneta Engel – Msza święta urodzinowa – o żywot wieczny
Godz. 18 –śp. Maria i Stanisław Koprowscy, śp. Aniela i Jan Jagasyk


Czwartek, 1 czerwca
Godz. 17 –śp. Władysław Terlecki – Msza święta gregoriańska (1.)
Godz. 18 – za dzieci – Piotrusia, Szymusia i Kubusia


Piątek, 2 czerwca
Godz. 18 –śp. Władysław (2.)


Sobota, 3 czerwca
Godz. 16 –śp. Kazimierz Herba – Msza święta urodzinowa
Godz. 17 –śp. Władysław (3.)
Godz. 18 – w dwudziestą piątą rocznicę ślubu Grzegorza i Katarzyny Skoczylasów – Msza święta dziękczynno – błagalna


Niedziela, 4 czerwca, Zielone Świątki
Godz. 8 –śp. Leon i Adela Gabrylukowie, śp. Jan i Anna Kobłoszowie, śp. Maria Kobłosz
Godz. 10 –śp. Jan i Irena Zaskórscy, śp. Henryk Zając – w dwudziestą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Mazurek
Godz. 18 –śp. Władysław (4.)