Intencje mszalne od 17 do 23 października (42 tydzień roku)

Niedziela 16 października
Godz. 8 – śp. Władysława Bogdanik – w 20 rocznicę śmierci
Godz. 10 –śp. Jan Woś
Godz. 12 – śp. Katarzyna Jackowska w rocznicę śmierci, śp. Mikołaj Jackowski
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (16.)


Poniedziałek, 17 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (17.)
Godz. 18 – śp. Bolesław Krawiec w 26 rocznicę śmierci


Wtorek, 18 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (18.)


Środa, 19 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (19.)


Czwartek, 20 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (20.)


Piątek, 21 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (21.)


Sobota, 22 października
Godz. 15 – Msza święta z chrztem świętym
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (22.)


Niedziela, 23 października
Godz. 8 – śp. Edward Góral – w 19 rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Zmarli z rodzin Ostrowskich i Długołęckich
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Orzechowskich
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (23.)

Intencje mszalne od 10 do 16 października (41 tydzień roku)

Niedziela, 9 października
Godz. 8 – śp. Adela i Leon Gabrylukowie
Godz. 10 –śp. Olga, Michał i Władysław Kozłowscy
Godz. 12 – w intencji Pauli Matuszkiewicz – w jedenastą rocznicę urodzin
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (9.)


Poniedziałek, 10 października
Godz. 17 – śp. Jerzy (10.)
Godz. 18 – śp. Eugeniusz Łozowy – w 55 rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny Łozowych


Wtorek, 11 października
Godz. 7 – śp. Jerzy (11.)


Środa, 12 października
Godz. 18 – śp. Jerzy (12.)


Czwartek, 13 października
Godz. 17 – śp. Jerzy (13.)
Godz. 18 – w 90 rocznicę urodzin Pani Henryki Jandy


Piątek, 14 października
Godz. 8 – Msza święta w intencji nauczycieli i innych pracowników naszej szkoły z okazji Dnia Nauczyciela
Godz. 18 – śp. Jerzy (14.)


Sobota, 15 października
Godz. 18 – śp. Jerzy (15.)


Niedziela, 16 października
Godz. 8 – śp. Władysława Bogdanik – w 20 rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Jan Woś
Godz. 12 – śp. Katarzyna Jackowska w rocznicę śmierci, śp. Mikołaj Jackowski
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (16.)

Intencje mszalne od 3 do 9 października (40 tydzień roku)

Niedziela, 2 października
Godz. 8 – śp. Maria, Stanisław, Kazimierz i Władysław Krych, śp. Kazimierz Dziedzic
Godz. 10 – śp. Teresa Bień – Msza święta imieninowa
Godz. 12
I – śp. członkinie trzeciej róży różańcowej z Miłoszyc
II – śp. Jerzy Żuchowski Żuchowski (2.)

Godz. 18 – śp. rodzice z rodziny Klimczak


Poniedziałek, 3 października
Godz. 17 – w intencji Natana – o szczęśliwą operację,
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (3.)


Wtorek, 4 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (4.)
Godz. 18 – śp. Robert Leheńki w czwartą rocznicę śmierci,


Środa, 5 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (5.)


Czwartek, 6 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (6.)
Godz. 18 – w jedenaste urodziny Julii Śnieżek


Piątek, 7 października
Godz. 7 – śp. Jerzy Żuchowski (7.)
Godz. 18 – śp. Roman Łabentowicz w pierwszą rocznicę śmierci


Sobota, 8 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (8.)
Godz. 18 – Msza święta dziękczynna w dwudziestą rocznicę ślubu Andrzeja i Sabiny


Niedziela, 9 października
Godz. 8 – śp. Adela i Leon Gabrylukowie
Godz. 10 – śp. Olga, Michał i Władysław Kozłowscy
Godz. 12 – w jedenaste urodziny Pauli Matuszkiewicz
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (9.)

Intencje mszalne od 26 września do 2 października (39 tydzień roku)

Niedziela,25 września
Godz. 8 – śp. Piotr i Maria Piechowicz, śp. Stanisław i Józefa Mazurek
Godz. 10
I – śp. Jan Urban w trzynastą rocznicę śmierci, śp. Waldemar Urban,
II – w intencji Parafian, którzy odnowili krzyż u zbiegu ulic Polnej i Sadowej

Godz. 12 – śp. Jan Bereźnicki w czwartą rocznicę śmierci, śp. Stanisław Koprowski
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (25.)


Poniedziałek, 26 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (26.)


Wtorek, 27 września
Godz. 7 – śp. Bogumiła Baszczij (27.)


Środa, 28 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (28.)


Czwartek, 29 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (29.)


Piątek, 30 września
Godz. 17 – Msza święta wypominkowa (11.)
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (30.)


Sobota, 1 października
Godz. 15 – w intencji Filipa Józeńków w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu,
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski – Msza święta gregoriańska (1.)
Godz. 18 – śp. Anna w pięćdziesiątą szóstą rocznicę śmierci i śp. Edward w czternastą rocznicę śmierci,


Niedziela, 2 października
Godz. 8 – śp. Maria, Stanisław, Kazimierz i Władysław z rodziny Krych, śp. Kazimierz Dziedzic
Godz. 10 – śp. Teresa Bień – Msza święta imieninowa,
Godz. 12
I – śp. Członkinie różańca z trzeciej róży z Miłoszyc
II – śp. Jerzy Żuchowski (2.)

Godz. 18 – śp. Rodzice – z rodziny Klimczak.