Intencje mszalne od 15 do 21 sierpnia (33 tydzień roku)

Niedziela, 14 sierpnia
Godz. 8 – śp. Katarzyna Szczepaniak w jedenastą rocznicę śmierci, śp. Roman Szczepaniak
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Romana i Agnieszki w piętnastą rocznicę ślubu
Godz. 12 (na stadionie):
I – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bartosza w trzydziestą piątą rocznicę urodzin
II – intencja podana przez Pana Sołtysa
III – w intencji parafian

Godz. 18 – w osiemdziesiąte dziewiąte urodziny Władysławy Raczkowskiej.


Poniedziałek, 15 sierpnia, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
Godz. 8 – śp. Antoni Kozłowski w czterdziestą pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 10
I – śp. Katarzyna i Karol Koniuszewscy, śp. Edmund Tarasiewicz, śp. Teresa Żelasko
II – w dniu dwudziestych urodzin Ilony – o zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Maryi – od rodziców

Godz. 12 – śp. Maria, Władysław i Jerzy Żuchowscy
Godz. 18 – śp. Jan i Maria Piszczałkowie, śp. Michał i Anna Turczyńscy,


Wtorek, 16 sierpnia
Godz. 18 – śp. Maria Kobłosz – Msza święta imieninowa od męża i dzieci,


Środa, 17 sierpnia
Godz. 18 – śp. Zygmunt Telatyński – w trzecią rocznicę śmierci, śp. Kazimierz i Władysława Woźniakowie, śp. Jan i Józefa Telatyńscy


Czwartek, 18 sierpnia
Godz. 18 – o błogosławieństwo Boże dla członkiń Apostolatu Modlitewnego i ich rodzin w pierwsza rocznicę powstania,


Piątek, 19 sierpnia
Godz. 18 – śp. Jerzy Wartalski – od kuzynki Ireny Nuszczyńskiej z rodziną,


Sobota, 20 sierpnia
Godz. 15 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Natalii Wychowaniec – w pierwszą rocznicę urodzin i za Ninę w drugą rocznicę chrztu świętego,


Niedziela, 21 sierpnia
Godz. 8 – śp. Bronisława i Bolesław Wagnerowie, śp. Stefania i Adam Kuflowscy
Godz. 10 – śp. Maria w szóstą rocznicę śmierci i Stanisław Podoba
Godz. 12 – śp. Józef Brzeziecki, śp. Marta Brzeziecka w dwudziestą czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij w pierwszą rocznicę śmierci.

Intencje mszalne od 8 do 14 sierpnia (32 tydzień roku)

Niedziela, 7 sierpnia
Godz. 8 – śp. Jan Selwa – w dziesiątą rocznicę śmierci,
Godz. 10 – śp. Maria Musiał,
Godz. 12 – Msza święta od Róż Różańcowych – intencja z Dziupliny,
Godz. 18 – śp. Grażyna Kondraciuk – w pierwszą rocznicę śmierci.


Poniedziałek, 8 sierpnia
Godz. 18 – śp. Danuta Dąbrowska – od rodziny Rogala


Wtorek, 9 sierpnia
Godz. 18 – śp. Jerzy Wartalski – Msza święta popogrzebowa


Środa,10 sierpnia
Godz. 18 – śp. Wawrzyniec Wlazło w dniu imienin, śp. jego Rodzice


Czwartek,11 sierpnia
Godz. 18 – w piętnastą rocznicę urodzin Mateusza Telatyńskiego – od rodziców


Piątek, 12 sierpnia
Godz. 18 – śp. Jerzy Wartalski – od siostry Danusi z rodziną – z Pabianic


Sobota, 13 sierpnia
Godz. 17 – śp. Klaudia Baherycz – Msza święta popogrzebowa,
Godz. 18 – śp. Mieczysław Kaptur – w pierwszą rocznicę śmierci


Niedziela, 14 sierpnia
Godz. 8 – śp. Katarzyna Szczepaniak w jedenastą rocznicę śmierci, śp. Roman Szczepaniak,
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Romana i Agnieszki w piętnastą rocznicę ślubu,
Godz. 12 (Msza na boisku w Miłoszycach w ramach festynu)
I – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bartosza w trzydziestą piątą rocznicę urodzin,
II – intencja od Pana Sołtysa
Godz. 18 – w osiemdziesiąte dziewiąte urodziny Władysławy Raczkowskiej.

Intencje mszalne od 1 do 7 sierpnia (31 tydzień roku)

Niedziela, 31 lipca
Godz. 8 – śp. Teresa Krumholc – Msza święta od sąsiadów
Godz. 10 – Msza święta imieninowa Ludwika Borkowskiego
Godz. 12 – śp. Roman Zimny w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Danuta Dąbrowska – Msza święta popogrzebowa


Poniedziałek, 1 sierpnia
Godz. 18 – śp. Anastazja Bobko w rocznicę śmierci, śp. Władysław i Maria


Wtorek, 2 sierpnia
Godz. 18 – śp. Zmarli z rodziny Łozowych i Janda


Środa, 3 sierpnia
Godz. 17 – śp. Waldemar Kołacz w pięćdziesiątą piątą rocznicę urodzin
Godz. 18 – śp. Kazimierz Kentel


Czwartek, 4 sierpnia
Godz. 18 – w intencji księdza proboszcza od Apostolatu Modlitewnego Margaretka


Piątek, 5 sierpnia
Godz. 18 – śp. Władysław Bury w dwudziestą czwartą rocznicę śmierci, śp. Maria Bury w szóstą rocznicę śmierci, śp. Rodzice


Sobota, 6 sierpnia
Godz. 18 – w siódme urodziny Heleny Borkowskiej


Niedziela, 7 sierpnia
Godz. 8 – śp. Jan Selwa w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Maria Musiał
Godz. 12 – Msza święta od róż różańcowych – intencja z Dziupliny
Godz. 18 – śp. Grażyna Kondraciuk w pierwszą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 25 do 31 lipca (30 tydzień roku)

Niedziela, 24 lipca
Godz. 8 – śp. Marian i Józefa Popiel, śp. Zmarli z rodziny

Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Marty Łukasiewicz

Godz. 12
I – śp. Teresa i Kazimierz Kozioł
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (24.)

Godz. 18 – Msza święta dziękczynno-błagalna o dalszą pomoc Pana Boga przez pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy dla Ryszarda, Krystyny, Michała i Marty


Poniedziałek, 25 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (25.)
Godz. 18 – śp. Franciszek i Jadwiga Kozłowscy, śp. z rodziny


Wtorek, 26 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (26.)


Środa, 27 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (27.)


Czwartek, 28 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (28.)


Piątek, 29 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (29.)


Sobota, 30 lipca
Godz. 17 – Msza święta wypominkowa (9.)
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – ostatnia Msza święta gregoriańska


Niedziela, 31 lipca
Godz. 8 – śp. Teresa Krumholc – Msza święta od sąsiadów

Godz. 10 – Msza święta imieninowa Ludwika Borkowskiego

Godz. 12 – śp. Roman Zimny w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci

Godz. 18 – śp. Danuta Dąbrowska – Msza święta popogrzebowa

Intencje mszalne od 18 do 24 lipca (29 tydzień roku)

Niedziela, 17 lipca
Godz. 8 – śp. Janusz, Eugeniusz, Teresa Włodarczyk, śp. z rodziny

Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Dąda

Godz. 12
I – śp. Janina Drożak w trzynastą rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami,
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (17)

Godz. 18 – śp. Józef i Krystyna


Poniedziałek, 18 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (18)


Wtorek, 19 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (19)
Godz. 18 – śp. Natalia Walczak w trzecią rocznicę śmierci


Środa, 20 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (20)
Godz. 18 – śp. Czesław Wereszczyński w dwudziestą drugą rocznicę śmierci


Czwartek, 21 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (21)
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij


Piątek, 22 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (22)
Godz. 18 – w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu Jana Gorzkowskiego


Sobota, 23 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (23)
Godz. 18 – w jedenastą rocznice ślubu Macieja i Katarzyny Borkowskich


Niedziela, 24 lipca
Godz. 8 – śp. Marian i Józefa Popiel, śp. z rodziny

Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Marty Łukasiewicz

Godz. 12
I – śp. Teresa i Kazimierz Kozioł,
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (24)

Godz. 18 – Msza święta dziękczynno – błagalna o dalszą pomoc Pana Boga przez pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy dla Ryszarda, Krystyny, Michała i Marty

Intencje mszalne od 11 do 17 lipca (28 tydzień roku)

Niedziela, 10 lipca
Godz. 8
I – w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej Szymona, za jego rodziców i brata
II – śp. Wawrzyniec i Julia Wlazło

Godz. 10 – śp. Paweł Karwowski w pierwszą rocznicę śmierci

Godz. 12
I – śp. Antoni Wlazło w dziesiątą rocznicę śmierci, śp. Maria Wlazło
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (10)

Godz. 18 – śp. Czesław Przewdziecki


Poniedziałek, 11 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (11)


Wtorek, 12 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (12)


Środa, 13 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (13)


Czwartek, 14 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (14)
Godz. 18 – Msza święta o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Grzegorza i Małgorzaty Wciórka w trzydziestą rocznicę ślubu


Piątek, 15 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (15)
Godz. 18 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Natana i Marii Stańczyk


Sobota, 16 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (16)
Godz. 18 – śp. Józef Musiał


Niedziela, 17 lipca
Godz. 8 – śp. Janusz, Eugeniusz, Teresa Włodarczyk, śp. z rodziny

Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Dąda

Godz. 12
I – śp. Janina Drożak w trzynastą rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami,
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (17)

Godz. 18 – śp. Józef i Krystyna