Intencje mszalne od 10 do 16 grudnia (50 tydzień roku)

Druga Niedziela Adwentu, 9 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Dziedzica w dwunastą rocznicę śmierci, za śp. Eugenię dziedzic w drugą rocznicę śmierci
Godz. 12:30
I – Msza święta w intencji Parafian
II – Msza święta za śp. Stanisława Bajsarowicza w siódmą rocznicę śmierci
III – Msza święta za śp. Marię i Antoniego Wlazło
Godz. 18 – Msza święta za śp. Waldemara Urbana w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci, śp. Jana Urbana, śp. Dagmarę Urban, śp. Zmarłych z rodzin Urban i Żurek


Poniedziałek, 10 grudnia
Godz. 18 – O błogosławieństwo Boże dla rodziny Staszkiewicz


Wtorek, 11 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Bolibrzuch w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci, śp. rodzice


Środa, 12 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Stanisława Rogalę


Czwartek, 13 grudnia
Godz. 18 – Msza święta w intencji rodziny Szczerba


Piątek, 14 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Stefanię Reterską – od szwagierki Emilii z rodziną


Sobota, 15 grudnia
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Mariana Jeruzala
Godz. 18 – Roczek Alberta Bielskiego


Trzecia Niedziela Adwentu, 16 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Romana Szczepaniaka w pięćdziesiątą szóstą rocznicę śmierci, za śp. Katarzynę Szczepaniak
Godz. 10 – Msza święta za śp. Wandę Terlecką w czterdziestą drugą rocznicę śmierci, za śp. Stanisława Terleckiego w piątą rocznicę śmierci, śp. rodziców
Godz. 12 – Msza święta w intencji wnuczek – Poli, Mileny i Martyny
Godz. 18 – Msza święta za śp. Bronisława Zająca w piętnastą rocznicę śmierci, za jego żonę – śp. Helenę

Intencje mszalne od 3 do 9 grudnia (49 tydzień roku)

Pierwsza Niedziela Adwentu, 2 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Bogackiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Zbigniewa Raczkowskiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta za śp. Leokadię Kozłowską – od Róży Różańcowej
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Niemczyńskiego, śp. Marię i Józefa Razik


Poniedziałek, 3 grudnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Mariana Jeruzala od Bractwa Kurkowego z Raszkowa
Godz. 18:
I – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od sąsiadów z Dziupliny
II – Msza święta za śp. Bronisławę Guz


Wtorek, 4 grudnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Mariana Jeruzala od Jana Przybylskiego z rodziną
Godz. 18:
I – Msza święta za śp. Waldemara Kołacza w trzecią rocznicę śmierci
II – Msza święta za śp. Jana Lisa od rodziny Jabłońskich z Okocimia


Środa, 5 grudnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Mariana Jeruzala od sąsiadów Rogaczewskich
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Lisa od rodziny Knapczyków z Zakopanego


Czwartek, 6 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Katarzynę i Mikołaja Jackowskich w dniu imienin


Piątek, 7 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Lisa od rodziny Wieczorkowskich z Osiedla


Sobota, 8 grudnia, Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny
Godz. 8 – Msza święta za parafian
Godz. 15 – Msza święta i chrzest święty
Godz. 18 – Msza święta w intencji Eugenii Wlazło w dziewięćdziesiąta pierwszą rocznicę urodzin


Druga Niedziela Adwentu, 9 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Dziedzica w dwunastą rocznicę śmierci, śp. Eugenię Dziedzic w drugą rocznicę śmierci
Godz. 12:30:
I – Msza święta odpustowa za Parafian
II – Msza święta za śp. Stanisława Bajsarowicza w siódmą rocznicę śmierci
III – Msza święta za śp. Marię i Antoniego Wlazło
Godz. 18 – Msza święta za śp. Waldemara Urbana w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci, śp. Jana Urbana, śp. Dagmarę Urban, śp. z rodzin Żurek i Urban

Intencje mszalne od 26 listopada do 2 grudnia (48 tydzień roku)

Niedziela, 25 listopada, Chrystusa Króla
Godz. 8 – Msza święta w intencji Bartłomieja Łukomskiego w osiemnastą rocznicę urodzin
Godz. 10 – Msza święta za śp. Antoninę Pecyna w siódma rocznicę śmierci – od córki Krystyny oraz wnuków – Michała i Marty
Godz. 12 – Msza święta za śp. Jerzego Czupę w trzydziestą szóstą rocznicę śmierci,
Godz. 18 – Msza święta za śp. – Bolesława Maciejczyka w pierwszą rocznicę śmierci, Władysławę Maciejczyk, Romana Pinkasa – w drugą rocznicę śmierci, Antoninę Kot, Eugenię i Emilię Nakoneczną


Poniedziałek, 26 listopada
Godz. 18 – Msza święta o błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa Maciuszczaka, jego rodziny i firmy


Wtorek, 27 listopada
Godz. 6. 30 – Msza święta w pewnej intencji


Środa, 28 listopada
Godz. 18 – Msza święta za śp. Grzegorza Zawadę w ósmą rocznicę śmierci, za śp. Franciszka i Krystynę Gawlas


Czwartek, 29 listopada
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (1.)


Piątek, 30 listopada
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Czesławę Olender
Godz. 18 – Msza święta za śp. Emila Milówkę w pięćdziesiątą rocznicę śmierci, za śp. Zmarłych z rodzin Kraczkowskich i Milówków


Sobota, 1 grudnia
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Czesława Murawskiego
Godz. 18 – Msza święta za śp. Józefa Gwiżdża w dziesiątą rocznicę śmierci


Niedziela, 2 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Bogackiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Zbigniewa Raczkowskiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta za śp. Leokadię Kozłowską – od Róż Różańcowych
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Niemczyńskiego, śp. Marię i Józefa Razik

Intencje mszalne od 19 do 25 listopada (47 tydzień roku)

Niedziela, 18 listopada
Godz. 8 – Msza święta w intencji Filipa i Dominika Golda z okazji urodzin
Godz. 10 – Msza święta za śp. Danutę Przewdziecką
Godz. 12 – Msza święta za śp. Stanisława Maciuszczaka w dziewiętnastą rocznicę śmierci, śp. Apolonię Kuriata w druga rocznicę śmierci, śp. Bronisława Kuriatę w trzydziestą czwarta rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od Sekcji Hodowców Gołębi Pocztowych w Miłoszycach


Poniedziałek, 19 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Apolonię Kuriata i śp. Irenę Adamaszek w drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 20 listopada
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 21 listopada
Godz. 18 – Msza święta imieninowa w intencji księdza proboszcza od Apostolatu Modlitewnego Margaretka


Czwartek, 22 listopada
Godz. 17 – Msza święta dziękczynno – błagalna imieninowa w intencji Cecylii Janas
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 23 listopada
Godz. 18 – Msza święta w intencji parafian – odprawia ksiądz biskup Andrzej
Godz. 18 – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od sąsiadów z Dziupliny


Sobota, 24 listopada
Godz. 18 – Msza święta za śp. Łucję Żuchowską – od Żeni


Niedziela, 25 listopada, Chrystusa Króla
Godz. 8 – Msza święta urodzinowa – osiemnastka – Bartłomieja Łukomskiego
Godz. 10 – Msza święta za śp. Antoninę Pecyna w siódmą rocznicę śmierci – od córki Krystyny oraz wnuków – Michała i Marty
Godz. 12 – Msza święta za śp. Jerzego Czupę w trzydziestą szóstą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta za śp. Bolesława Maciejczyka w pierwszą rocznicę śmierci, śp. Władysławę Maciejczyk, Romana Pinkasa w drugą rocznicę śmierci, Antoninę Kot, Eugenię i Emilię Nakoneczną