Intencje mszalne od 18 do 24 listopada (47 tydzień roku)

Niedziela,  17 listopada
Godz. 8 – śp. Bronisława i Bronisław Buczek
Godz. 10 – śp. Stanisław Maciuszczak w dwudziestą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Stanisław Maciuszczak w dwudziestą rocznicę śmierci, Apolonia Kuriata w trzecią rocznicę śmierci, Bronisław Kuriata
Godz. 18 – śp. Józef Wolski w trzecią rocznicę śmierci


Poniedziałek,  18 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Wtorek, 19 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Środa, 20 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Czwartek, 21 listopada
Godz. 18 – Msza święta imieninowa księdza proboszcza – od Apostolatu Margaretka


Piątek, 22 listopada
Godz. 17 – śp. Bronisława Buczek
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Sobota, 23 listopada
Godz. 16 – Msza święta i chrzest święty
Godz. 17 – śp. Apolonia Kuriata w trzecią rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Niedziela, 24 listopada
Godz. 8 – śp. Stanisława i Józef Łupkowscy
Godz. 10 – śp. Antonina Pecyna w ósmą rocznicę śmierci – od córki Krystyny z rodziną
Godz. 12 – śp. Marta, Piotr i Jerzy Czupa
Godz. 18 – Msza święta imieninowa śp. Janusza i Zdzisławy Śnieżków

Intencje mszalne od 11 do 17 listopada (46 tydzień roku)

Niedziela,  10 listopada
Godz. 8 – śp. Anna Jedynak w piątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Marta w dwudziestą siódmą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Marian Jeruzal w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Maria Ciechanowska w jedenastą rocznicę śmierci


Poniedziałek,  11 listopada
Godz. 8 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od Apostolatu Margaretka
Godz. 10 – Roczek Huberta i w intencji Karola
Godz. 12 – W intencji Krystiana Szelwacha w osiemnastą rocznicę urodzin – od rodziców i siostry
Godz. 18 – śp. Marian Jeruzal w pierwszą rocznicę śmierci


Wtorek, 12 listopada
Godz. 17 – Msza święta w intencji pana Witolda Pająka w dniu imienin
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Środa, 13 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Czwartek, 14 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Piątek, 15 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Sobota, 16 listopada
Godz. 17 – śp. Stanisław Hyjek w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Niedziela, 17 listopada
Godz. 8 – śp. Bronisław i Bronisława Buczek
Godz. 10 – śp. Stanisław Maciuszczak w dwudziestą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Stanisław Maciuszczak w dwudziestą rocznicę śmierci, Apolonia Kuriata w trzecią rocznicę śmierci, Bronisław Kuriata
Godz. 18 – śp. Józef Wolski w trzecią rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 4 do 10 listopada (45 tydzień roku)

Niedziela, 3 listopada
Godz. 8 – śp. Franciszka Kamyk w dwudziestą pierwszą rocznicę śmierci, śp. Alicja Jaworska
Godz. 10 – śp. Stanisława Lalik w rocznicę śmierci, śp. Eugeniusz Lalik
Godz. 12 – za zmarłe członkinie trzeciej róży z Miłoszyc
Godz. 18 – śp. Danuta Przewdziecka


Poniedziałek, 4 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Wtorek, 5 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Środa, 6 listopada
Godz. 17 – śp. Bogdan Wałkiewicz – Msza święta urodzinowa
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Czwartek, 7 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Piątek, 8 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Sobota, 9 listopada
Godz. 18 – Msza święta z wypominkami


Niedziela, 10 listopada
Godz. 8 – śp. Anna Jedynak w piątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Marta w dwudziestą siódmą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Marian Jeruzal w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Maria Ciechanowska w jedenastą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 28 października do 3 listopada (44 tydzień roku)

Niedziela, 27 października
Godz. 8 – Msza święta w intencji Tadeusza i Krystyny Gabryluków
Godz. 10 – śp. Marcela – Msza święta gregoriańska 27
Godz. 12 – śp. Piotr w trzecią rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Anna w dwudziestą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 28 października
Godz. 7 – śp. Marcela – Msza święta gregoriańska 28
Godz. 17 – Msza święta w intencji Roberta i Kamili Soja w pierwszą rocznicę ślubu


Wtorek, 29 października
Godz. 7 – śp. Marcela – Msza święta gregoriańska 29
Godz. 17 – Msza święta imieninowa Wioli


Środa, 30 października
Godz. 7 – śp. Marcela, gregoriańska – trzydziesta
Godz. 17 – śp. Czesław Murawski w pierwszą rocznicę śmierci


Czwartek,  31 października
Godz. 7 – Msza święta wypominkowa (12.)
Godz. 17 – śp. Józef Tokarski w jedenastą rocznicę śmierci – od żony


Piątek, 1 listopada, Wszystkich Świętych
Godz. 8 – Msza święta o błogosławieństwo Boże w pracy
Godz. 13 (na cmentarzu) – w intencji wszystkich wiernych zmarłych


Sobota, 2 listopada, Dzień Zaduszny
Godz. 8 – Msza święta i wypominki
Godz. 10 – Msza święta i wypominki
Godz. 12 – Msza święta i wypominki
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 3 listopada
Godz. 8 – śp. Franciszka Kamyk w dwudziestą pierwszą rocznicę śmierci, śp. Alicja Jaworska,
Godz. 10 – śp. Stanisława Lalik w rocznicę śmierci, śp. Eugeniusz Lalik
Godz. 12 – za zmarłe członkinie trzeciej Róży z Miłoszyc
Godz. 18 – śp. Danuta Przewdziecka