Intencje mszalne od 20 do 26 września 2021 (38 tydzień roku)

Niedziela, 19 września
Godz. 8 – śp. Bronisław i Emilia Lalik
Godz. 10 – Msza święta w pięćdziesiątą rocznicę ślubu Henryka i Krystyny Borys
Godz. 12 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (19.)
Godz. 18 – Msza święta o dar Nieba dla Ludwika Kryłata w dwudziestą drugą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 20 września
Godz. 8 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (20.)


Wtorek, 21 września
Godz. 8 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (21.)


Środa, 22 września
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (22.)


Czwartek, 23 września
Godz. 17 – śp. Adela i Jan Siemiradzcy
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (23.)


Piątek, 24 września
Godz. 17 – Msza święta w intencji Karoliny Sosulskiej w osiemnastą rocznicę urodzin oraz Krzysztofa Sosulskiego w dwunastą rocznicę urodzin
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (24.)


Sobota, 25 września
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (25.)


Niedziela, 26 września
Godz. 8 – śp. Marianna i śp. Halina w piątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta dziękczynno – błagalna w trzydziestą rocznicę ślubu Piotra i Renaty Pawłowskich
Godz. 12 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (26.)
Godz. 18 – śp. Jan i Julia Kłodniccy

Intencje mszalne od 13 do 19 września 2021 (37 tydzień roku)

Niedziela, 12 września, Beatyfikacja Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Siostry Elżbiety Czackiej
Godz. 8 — śp. Aleksander i Katarzyna Szmigiel,
Godz. 9 — śp. Stanisław Koprowski w pięćdziesiątą rocznicę śmierci, śp. Maria Koprowska
Godz. 10 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (12.)
Godz. 18 — śp. Maria Węgrzynowicz (Msza święta popogrzebowa)


Poniedziałek, 13 września
Godz. 8 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (13.)


Wtorek, 14 września
Godz. 16:30 — śp. Anna Kurzac — w pierwszą rocznicę śmierci — od Mamy
Godz. 17 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (14.)


Środa, 15 września
Godz. 16:30 — śp. Anna Kurzac — w pierwszą rocznicę śmierci — od męża i syna
Godz. 17 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (15.)


Czwartek, 16 września
Godz. 18 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (16.)


Piątek, 17 września
Godz. 17 — śp. Józefa Łupkowska — Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (17.)


Sobota, 18 września
Godz. 17 — śp. Bolesław Rożek — w dziewiątą rocznicę śmierci
Godz. 18 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (18.)


Niedziela 19 września
Godz. 8 — śp. Bronisław i Emilia Lalik
Godz. 10 — Msza święta w pięćdziesiątą rocznicę ślubu Henryka i Krystyny
Godz. 12 — Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (19.)
Godz. 18 — Msza święta o dar Nieba dla Ludwika Kryłata w dwudziestą drugą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 6 do 12 września 2021 (36 tydzień roku)

Niedziela, 5 września
Godz. 8 – śp. Bronisław i Helena Zającowie – od rodziny Jana i Elżbiety Gabryluków
Godz. 10 – śp. dusze w czyśćcu
Godz. 12 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (5.)
Godz. 18 – śp. Leokadia Kozłowska – w dziewiątą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 6 września
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (6.)


Wtorek, 7 września
Godz.18– Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (7.)


Środa, 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (8.)


Czwartek, 9 września
Godz. 17 – śp. Jarosław Klofta w siódmą rocznicę śmierci
Godz.18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (9.)


Piątek, 10 września
Godz. 17 – śp. Leszek Dąbrowski w trzynastą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (10.)


Sobota, 11 września
Godz. 17 – śp. Jerzy i Łucja Żuchowscy
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (11.)


Niedziela, 12 września, Beatyfikacja Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Siostry Elżbiety Czackiej
Godz. 8 – śp. Aleksander i Katarzyna Szmigiel
Godz. 9 – śp. Stanisław Koprowski w pięćdziesiątą rocznicę śmierci, śp. Maria Koprowska
Godz. 10 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (12.)
Godz. 18 – śp. Maria Węgrzynowicz (Msza święta popogrzebowa)

Intencje mszalne od 30 sierpnia do 5 września 2021 (35 tydzień roku)

Niedziela, 29 sierpnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Bolibrzuch w jedenastą rocznicę śmierci, za śp. Jego rodziców
Godz. 10 – Msza święta za śp. Stefana i Annę Przybylskich, śp. Stefana i Teofilę Tyszeckich
Godz. 12 – Msza święta za śp. Kazimierza Dziadowicza od Krzysztofa z rodziną
Godz. 18 – Msza święta za Czesławę Martynowicz – od Mamy


Poniedziałek, 30 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta urodzinowa za śp. Mieczysława Wlazło


Wtorek, 31 sierpnia
Godz.18– Msza święta wypominkowa (10.)


Środa, 1 września
Godz. 8 – Msza święta o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym i katechetycznym 2021/2022
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (1.)


Czwartek, 2 września
Godz.18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (2.)


Piątek, 3 września
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (3.)


Sobota, 4 września
Godz. 12 – Msza święta z chrztem świętym
Godz. 15 – Msza święta z chrztem świętym
Godz. 18 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (4.)


Niedziela, 5 września
Godz. 8 – Msza święta za śp. Bronisława i Helenę Zająców – od rodziny Jana i Elżbiety Gabryluków
Godz. 10 – Msza święta w intencji dusz w czyśćcu
Godz. 12 – Msza święta gregoriańska za śp. Eugenię Wlazło (5.)
Godz. 18 – Msza święta za śp. Leokadię Kozłowską w dziewiątą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 23 do 29 sierpnia 2021 (34 tydzień roku)

Niedziela, 22 sierpnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Teresę Kozłowską od rodziny Hampel
Godz. 10 – Msza święta za śp. z rodzin Kłodnickich, Kleszyków, Nestoruków i Piskorskich
Godz. 12 – Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię i Józefa Musiał


Poniedziałek, 23 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Siostrę Łucję Eugenię Jakubowicz w pierwszą rocznicę śmierci, za śp. Rodziców – Antoniego i Felicję


Wtorek,  24 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta w pierwszą rocznicę urodzin – Michała Kondrakiewicza i Dominika Wade


Środa, 25 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Węgrzynowicz – od Marii Dymara z rodziną


Czwartek, 26 sierpnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Bogumiłę Baszczij, Marię Dymek i Annę Opałka
Godz. 18 – Msza święta popogrzebowa za śp. Kazimierza Dziadowicza


Piątek, 27 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Węgrzynowicz – od Czesława Świerzko ze Świdnicy


Sobota, 28 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Edwarda i Józefę Łupkowskich od Agnieszki Gudajczyk i rodziny Drohobyckich


Niedziela, 29 sierpnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Bolibrzuch w jedenastą rocznicę śmierci, za śp. Jego rodziców
Godz. 10 – Msza święta za śp. Stefana i Annę Przybylskich, śp. Stefana i Teofilę Tyszeckich
Godz. 12 – Msza święta za śp. Kazimierza Dziadowicza od Krzysztofa z rodziną
Godz. 18 – Msza święta za Czesławę Martynowicz – od Mamy

Intencje mszalne od 16 do 22 sierpnia 2021 (33 tydzień roku)

Niedziela, 15 sierpnia, Wniebowzięcie Maryi, Rocznica Cudu nad Wisłą
Godz. 8 – Msza święta za śp. Władysława Bienia w pierwszą rocznicę śmierci, za śp. Teresę Bień, za śp. z rodzin Bień i Kotwickich
Godz. 10 – Msza święta za śp. Katarzynę Szczepaniak w szesnastą rocznicę śmierci, za śp. Romana Szczepaniaka, za śp. Kazimierza Szczepaniaka
Godz. 12 – Msza święta w rocznicę założenia parafialnego Apostolatu Modlitewnego Margaretka
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Marię Kobłosz


Poniedziałek, 16 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Kobłosz od brata Jana z rodziną


Wtorek, 17 sierpnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Marka Domaszewskiego od rodziny Król


Środa, 18 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Zygmunta Telatyńskiego w ósmą rocznicę śmierci, śp. jego rodziców – Jana i Józefę, śp. Kazimierza i Władysławę Woźniaków, dusze w czyśćcu


Czwartek, 19 sierpnia
Godz. 8 – Msza święta w osiemdziesiąte piąte urodziny Marii Borys


Piątek, 20 sierpnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Węgrzynowicz od Bogusława i Lucyny Raczkowskich


Sobota, 21 sierpnia
Godz. 10 – Msza święta ślubna i chrzest
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Węgrzynowicz – od sąsiadów


Niedziela, 22 sierpnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Teresę Kozłowską od rodziny Hampel
Godz. 10 – Msza święta za śp. z rodzin Kłodnickich, Kleszyków, Nestoruków i Piskorskich
Godz. 12 – Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię i Józefa Musiał