Intencje mszalne od 19 do 25 marca (12 tydzień roku)

Niedziela, 18 marca
Godz.8 – Msza święta za śp. Ludwika Kryłata w dziewiętnastą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Józefa i Marię Razik
Godz. 12 – Msza święta za śp. Mikołaja Jackowskiego w rocznicę śmierci, za śp. Katarzynę Jackowską
Godz. 18 – Msza święta w intencji Agnieszki Kogut w osiemnastą rocznicę urodzin


Poniedziałek, 19 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Józefa Balcara i śp. Józefa Ciećkiewicza


Wtorek, 20 marca
Godz. 18 – Msza święta imieninowa i urodzinowa za śp. Józefa Wolskiego


Środa, 21 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Kobłosz


Czwartek, 22 marca
Godz.18 – Msza święta za śp. Marię Kobłosz w drugą rocznicę śmierci


Piątek, 23 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Janusza Jadczaka w piątą rocznicę śmierci


Sobota, 24 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Józefa i Jana Gwiżdż


Niedziela Palmowa, 25 marca
Godz. 8 – Msza święta za śp. Piotra i Danutę Zmyślonych, śp. Pawła i Stefanię Wilman
Godz. 10 – Msza święta za śp. Bronisławę Bajsarowicz w piątą rocznicę śmierci
Godz. 12:
I – Msza święta za śp. Jadwigę Denkiewicz w pierwszą rocznicę śmierci
II – Msza święta w intencji Ignacego Krowickiego w pierwszą rocznicę urodzin
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Skierskiego w szóstą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 12 do 18 marca (11 tydzień roku)

Niedziela, 11 marca
Godz. 8 – Msza święta za śp. Anastazję, Jana i Bronisława Buczek, za śp. Zmarli z rodziny Buczek|
Godz. 10 – Msza święta za śp. Rozalię Put w czternastą rocznicę śmierci, za śp. Bronisława Put
Godz. 12:
I – Msza święta za śp. Edwarda Szwabe w drugą rocznicę śmierci, za śp. Walerię Szwabe
II – Msza święta za śp. Teodora Szuszkiewicza w piętnastą rocznicę śmierci, za śp. Julię Szuszkiewicz w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Gerarda Łątkę w dziesiątą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 12 marca
Godz. 7 – Msza święta w intencji Parafian


Wtorek, 13 marca
Godz. 18 – Msza święta popogrzebowa za śp. Janusza Śnieżka


Środa, 14 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Bronisława i Helenę Zająców


Czwartek, 15 marca
Godz. 18 – Msza święta imieninowa w intencji Pani Krystyny


Piątek, 16 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Józefa i Józefę Jadczaków, za zmarłe ich dzieci


Sobota, 17 marca
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Józefa Wlazło


Niedziela, 18 marca
Godz. 8 – Msza święta za śp. Ludwika Kryłata w dziewiętnastą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Józefa i Marię Razik
Godz. 12 – Msza święta za śp. Mikołaja Jackowskiego w rocznicę śmierci, za śp. Katarzynę Jackowską
Godz. 18 – Msza święta w intencji Agnieszki Kogut w osiemnastą rocznicę urodzin

Intencje mszalne od 5 do 11 marca (10 tydzień roku)

Niedziela, 4 marca
Godz.8 – Msza święta za śp. Anielę Bajsarowicz w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Jadwigę Denkiewicz od Gerwazego i Danuty Krupa
Godz. 12 – Msza święta za wszystkie członkinie pierwszej Róży z Miłoszyc – o błogosławieństwo Boże dla członkiń i ich rodzin
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Helenę Miłuch


Poniedziałek, 5 marca
Godz. 18 – Msza święta w intencji Przemysława


Wtorek, 6 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Siemiradzkiego w dziewiątą rocznicę śmierci


Środa, 7 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Danutę Błaszak w pierwszą rocznicę śmierci


Czwartek, 8 marca
Godz.18 – Msza święta przez wstawiennictwo  Maryi – za dzieci


Piątek, 9 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Władysława Domańskiego


Sobota, 10 marca
Godz. 17 – Msza święta za śp. Mariannę Maguda w dziesiątą rocznicę śmierci, za śp. Mariana Maguda w ósmą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Kazimierza i Kazimierza


Niedziela, 11 marca
Godz. 8 – Msza święta za śp. Anastazję, Jana i Bronisława Buczek, śp. Zmarłych z rodziny Buczek
Godz. 10 – Msza święta za śp. Rozalię Put w czternastą rocznicę śmierci, za śp. Bronisława Put
Godz. 12:
I – Msza święta za śp. Edwarda Szwabe w drugą rocznicę śmierci, za śp. Walerię Szwabe
II – Msza święta za śp. Teodora Szuszkiewicza w piętnastą rocznicę śmierci i za śp. Julię Szuszkiewicz w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta za śp. Gerarda Łątkę w dziesiątą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 26 lutego do 4 marca (9 tydzień roku)

Niedziela, 25 lutego
Godz. 8 – Msza święta o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bogusława Raczkowskiego
Godz. 10 – Msza święta urodzinowa dla Bartosza, Wiktora i Zuzanny
Godz. 12 – Msza święta w szóstą rocznicę śmierci śp. Władysława Kondraka
Godz. 18 – Msza święta w dziesiątą rocznicę śmierci śp. Jana Bajsarowicza oraz za zmarłych z rodzin Bajsarowicz i Płaza


Poniedziałek, 26 lutego
Godz. 18 – Msza święta urodzinowa Karola Głuszki


Wtorek, 27 lutego
Godz. 18 – Msza święta za śp. Bronisława Kozioł w trzecią rocznicę śmierci


Środa, 28 lutego
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (4.)


Czwartek, 1 marca
Godz. 18 – Msza święta w intencji Pana Czesława Franczyka, Jego Rodziny i Jego Firmy


Piątek, 2 marca
Godz. 18 – Msza święta za śp. Janusza Śnieżka od rodziny z Tarnowa


Sobota, 3 marca
Godz. 7– Msza święta za śp. Alfonsa Gilunia w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta w czterdziestą piątą rocznicę ślubu Mieczysława i Urszuli Czwojdrak


Niedziela, 4 marca
Godz. 8 – Msza święta za śp. Anielę Bajsarowicz w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Jadwigę Denkiewicz od Gerwazego i Danuty Krupa
Godz. 12 – Msza święta za wszystkie członkinie pierwszej Róży z Miłoszyc – o błogosławieństwo Boże dla nich i dla ich rodzin
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Helenę Miłuch