Intencje mszalne od 26 listopada do 2 grudnia (48 tydzień roku)

Niedziela, 25 listopada, Chrystusa Króla
Godz. 8 – Msza święta w intencji Bartłomieja Łukomskiego w osiemnastą rocznicę urodzin
Godz. 10 – Msza święta za śp. Antoninę Pecyna w siódma rocznicę śmierci – od córki Krystyny oraz wnuków – Michała i Marty
Godz. 12 – Msza święta za śp. Jerzego Czupę w trzydziestą szóstą rocznicę śmierci,
Godz. 18 – Msza święta za śp. – Bolesława Maciejczyka w pierwszą rocznicę śmierci, Władysławę Maciejczyk, Romana Pinkasa – w drugą rocznicę śmierci, Antoninę Kot, Eugenię i Emilię Nakoneczną


Poniedziałek, 26 listopada
Godz. 18 – Msza święta o błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa Maciuszczaka, jego rodziny i firmy


Wtorek, 27 listopada
Godz. 6. 30 – Msza święta w pewnej intencji


Środa, 28 listopada
Godz. 18 – Msza święta za śp. Grzegorza Zawadę w ósmą rocznicę śmierci, za śp. Franciszka i Krystynę Gawlas


Czwartek, 29 listopada
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (1.)


Piątek, 30 listopada
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Czesławę Olender
Godz. 18 – Msza święta za śp. Emila Milówkę w pięćdziesiątą rocznicę śmierci, za śp. Zmarłych z rodzin Kraczkowskich i Milówków


Sobota, 1 grudnia
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Czesława Murawskiego
Godz. 18 – Msza święta za śp. Józefa Gwiżdża w dziesiątą rocznicę śmierci


Niedziela, 2 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Bogackiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Zbigniewa Raczkowskiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta za śp. Leokadię Kozłowską – od Róż Różańcowych
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Niemczyńskiego, śp. Marię i Józefa Razik

Intencje mszalne od 19 do 25 listopada (47 tydzień roku)

Niedziela, 18 listopada
Godz. 8 – Msza święta w intencji Filipa i Dominika Golda z okazji urodzin
Godz. 10 – Msza święta za śp. Danutę Przewdziecką
Godz. 12 – Msza święta za śp. Stanisława Maciuszczaka w dziewiętnastą rocznicę śmierci, śp. Apolonię Kuriata w druga rocznicę śmierci, śp. Bronisława Kuriatę w trzydziestą czwarta rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od Sekcji Hodowców Gołębi Pocztowych w Miłoszycach


Poniedziałek, 19 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Apolonię Kuriata i śp. Irenę Adamaszek w drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 20 listopada
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 21 listopada
Godz. 18 – Msza święta imieninowa w intencji księdza proboszcza od Apostolatu Modlitewnego Margaretka


Czwartek, 22 listopada
Godz. 17 – Msza święta dziękczynno – błagalna imieninowa w intencji Cecylii Janas
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 23 listopada
Godz. 18 – Msza święta w intencji parafian – odprawia ksiądz biskup Andrzej
Godz. 18 – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od sąsiadów z Dziupliny


Sobota, 24 listopada
Godz. 18 – Msza święta za śp. Łucję Żuchowską – od Żeni


Niedziela, 25 listopada, Chrystusa Króla
Godz. 8 – Msza święta urodzinowa – osiemnastka – Bartłomieja Łukomskiego
Godz. 10 – Msza święta za śp. Antoninę Pecyna w siódmą rocznicę śmierci – od córki Krystyny oraz wnuków – Michała i Marty
Godz. 12 – Msza święta za śp. Jerzego Czupę w trzydziestą szóstą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta za śp. Bolesława Maciejczyka w pierwszą rocznicę śmierci, śp. Władysławę Maciejczyk, Romana Pinkasa w drugą rocznicę śmierci, Antoninę Kot, Eugenię i Emilię Nakoneczną

Intencje mszalne od 12 do 18 listopada (46 tydzień roku)

Niedziela, 11 listopada
Godz. 8 – Msza święta za śp. Annę Jedynak w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta w intencji Magdaleny Zabirka w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu
Godz. 12 – Msza święta za śp. Józefa Wolskiego w drugą rocznicę śmierci – od żony z rodziną
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Ciechanowską w dziesiątą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 12 listopada
Godz. 6:30 – Msza święta za śp. Stanisława Rogalę
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 13 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Czesława Murawskiego – od rodzin Sosulskich i Murawskich
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 14 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Władysława Terleckiego w jedenastą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 15 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Mariannę Balcar i śp. Henrykę Ciećkiewicz
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 16 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Czesława Murawskiego od rodziny Antoszewskich
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Sobota, 17 listopada
Godz. 15 – Msza święta i chrzest święty
Godz. 17 – Msza święta za śp. Stanisława Hyjka w dziewiątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 18 listopada
Godz. 8 – Msza święta urodzinowa w intencji Filipa i Dominika Golda
Godz. 10 – Msza święta za śp. Danutę Przewdziecką
Godz. 12 – Msza święta za śp. Stanisława Maciuszczaka w dziewiętnastą rocznicę śmierci, śp. Apolonię Kuriata w drugą rocznicę śmierci i śp. Bronisława Kuriatę w trzydziestą czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od Sekcji Hodowców Gołębi Pocztowych w Miłoszycach

Intencje mszalne od 5 do 11 listopada (45 tydzień roku)

Niedziela, 4 listopada
Godz. 8 – Msza święta za śp. Stanisławę Lalik w rocznicę śmierci, śp. Eugeniusza Lalika
Godz. 10 – Msza święta za śp. Franciszkę Kamyk w dwudziestą rocznicę śmierci, śp. rodziców – Adama i Józefę, śp. Alicję Jaworską
Godz. 12 – Msza święta za śp. członkinie trzeciej róży różańcowej z Miłoszyc
Godz. 18 – Msza święta za śp. Martę w dwudziestą piątą rocznicę śmierci


Poniedziałek, 5 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Teresę Kozieł w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 6 listopada
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Jana Lisa
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 7 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Łucję Żuchowską od drugiej Róży Różańcowej z Miłoszyc
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 8 listopada
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Stefanię Reterską
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 9 listopada
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Sobota, 10 listopada
Godz. 17 – Msza święta za śp. Stanisława Wąsowicza w piątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 11 listopada
Godz. 8 – Msza święta za śp. Annę Jedynak w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta w intencji Magdaleny Zabirka w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu
Godz. 12 – Msza święta za śp. Józefa Wolskiego w drugą rocznicę urodzin – od żony i rodziny
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Ciechanowską w dziesiątą rocznicę śmierci