Intencje mszalne od 30 grudnia do 5 stycznia (1 tydzień roku)

Niedziela, 29 grudnia, Świętej Rodziny
Godz. 8 – Msza święta w intencji Parafian
Godz. 10 – Msza święta w dwunastą rocznicę ślubu Sebastiana i Pauliny Markowskich
Godz. 12 – śp. Tadeusz Malasy w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Władysława Raczkowska – od Pani Ireny Terleckiej


Poniedziałek, 30 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Wtorek,  31 grudnia
Godz. 18 – Msza święta dziękczynna za 2019 rok


Środa, 1 stycznia, Nowy Rok
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – Msza święta za Parafian
Godz. 12 – śp. Władysław Barnas – Msza święta gregoriańska (1.)
Godz. 18 – Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji Pana Burmistrza i Jego Współpracowników


Czwartek, 2 stycznia
Godz. 7 – śp. Władysław Barnas – Msza święta gregoriańska (2.)


Piątek, 3 stycznia
Godz. 7 – śp. Władysław Barnas – Msza święta gregoriańska (3.)


Sobota, 4 stycznia
Godz. 7 – śp. Władysław Barnas – Msza święta gregoriańska (4.)


Niedziela, 5 stycznia
Godz. 8 – śp. Zbigniew Klofta w dwunastą rocznicę śmierci, śp. Jarosław Klofta, śp. Stanisław Radomański
Godz. 10 – w intencji żłobka Tuptuś
Godz. 12 – śp. Władysława Raczkowska – od Róży z Dziupliny
Godz. 18 – śp. Władysław Barnas – Msza święta gregoriańska (5.)

Intencje mszalne od 23 do 29 grudnia (52 tydzień roku)

Niedziela, 22 grudnia
Godz. 8 – śp. Bronisław Put w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Rozalia Put, śp. Ireneusz Ważny
Godz. 10 – śp. Wanda i Stanisław Terleccy, śp. Ich rodzice
Godz. 12 – w intencji Pauliny Tarka w osiemnaste urodziny
Godz. 18 – śp. Natalka Walczak – Msza święta urodzinowa


Poniedziałek, 23 grudnia
Godz.18 – Msza święta za Parafian


Wtorek,  24 grudnia, Wigilia Świąt Bożego Narodzenia
Godz. 22 – Pasterka za Parafian
Godz. 24 – Pasterka za Parafian


Środa, 25 grudnia, Boże Narodzenie
Godz. 10 – Msza święta za Parafian
Godz. 12 – śp. Władysława Raczkowska – od Pani Eugenii Wlazło


Czwartek, 26 grudnia, świętego Szczepana Męczennika
Godz. 8 – śp. Marta Wileczko w trzydziestą ósmą rocznicę śmierci
Godz. 10 – w czterdziestą piątą rocznicę ślubu Kazimierza i Haliny Nadwornych
Godz. 12 – śp. Benedykt Wolszona w drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Jerzy i Łucja Żuchowscy, śp. Jan i Stanisława Piwowar, śp. Rodzice


Piątek, 27 grudnia, świętego Jana, Apostoła i Ewangelisty
Godz. 8 – Msza święta za Parafian


Sobota, 28 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Niedziela, 29 grudnia, Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
Godz. 8 – Msza święta za Parafian
Godz. 10 – w trzynastą rocznicę ślubu Sebastiana i Pauliny Markowskich
Godz. 12 – śp. Tadeusz Malasy w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 18 –.śp. Władysława Raczkowska – od Pani Ireny Terleckiej

Intencje mszalne od 16 do 22 grudnia (51 tydzień roku)

Trzecia Niedziela Adwentu, 15 grudnia
Godz. 8 – śp. Roman Szczepaniak w pięćdziesiątą siódmą rocznicę śmierci, śp. Katarzyna Szczepaniak
Godz. 10 – śp. Jan Niemczyński
Godz. 12 – w intencji wnuczek – Poli, Milenki i Martynki – Msza święta dziękczynno – błagalna
Godz. 18 – śp. Bronisław i Helena Zającowie


Poniedziałek, 16 grudnia
Godz.7 – Msza święta za Parafian


Wtorek,  17 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Środa, 18 grudnia
Godz. 7 – śp. Bogumiła Baszczij


Czwartek, 19 grudnia
Godz. 17 – śp. Józef Radomski, śp. Józef i Julia Radomscy, śp. Anastazja Michałowicz


Piątek, 20 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Sobota, 21 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za Parafian


Czwarta Niedziela Adwentu, 22 grudnia
Godz. 8 – śp. Bronisław Put w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Rozalia Put, śp. Ireneusz Ważny
Godz. 10 – śp. Wanda i Stanisław Terleccy, śp. ich rodzice
Godz. 12 – w intencji Pauliny Tarka – w osiemnaste urodziny
Godz. 18 – śp. Natalka Walczak – Msza święta urodzinowa

Intencje mszalne od 9 do 15 grudnia (50 tydzień roku)

Druga Niedziela Adwentu, 8 grudnia, Niepokalane Poczęcie NMP. Odpust św. Mikołaja
Godz. 8 – śp. Kazimierz w trzynastą rocznicę śmierci i śp. Eugenia w trzecią rocznicę śmierci z rodziny Dziedzic
Godz. 13:
I – za Parafian
II – śp. Stanisław Bajsarowicz w ósmą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Jan, Waldemar i Dagmara Urban, śp. Antoni i Julia Żurek


Poniedziałek, 9 grudnia
Godz.17 – śp. Władysława Raczkowska – od Jadwigi Wlazło z rodziną


Wtorek,  10 grudnia
Godz. 17 – w intencji Eugenii Wlazło w dziewięćdziesiątą drugą rocznicę urodzin


Środa, 11 grudnia
Godz. 17 – śp. Maria Bolibrzuch w dwudziestą czwartą rocznicę śmierci, śp. Rodzice


Czwartek, 12 grudnia
Godz. 17 – o błogosławieństwo Boże dla rodziny Termena


Piątek, 13 grudnia
Godz. 17 – w intencji rodzin, które porządkowały teren przykościelny pod koniec października i listopada tego roku


Sobota, 14 grudnia
Godz. 17 – za śp. Rodziców z rodzin Szpikowskich i Zawieyskich


Trzecia Niedziela Adwentu, 15 grudnia
Godz. 8 – śp. Roman Szczepaniak w pięćdziesiątą siódmą rocznicę śmierci, śp. Katarzyna Szczepaniak
Godz. 10 – śp. Jan Niemczyński
Godz. 12 – w intencji wnuczek – Poli, Milenki i Martynki – Msza święta dziękczynno – błagalna
Godz. 18 – śp. Helena i Bronisław Zającowie