Niedziela III w ciągu roku – 21.01.2018

1. Jest mi przykro z powodu odwołania Podhajeckiego Opłatka Kresowego, który mieliśmy mieć wczoraj. Organizatorzy przesłali wyjaśnienie, które odczytuję.

2. Trwa kolęda, która oficjalnie się zakończy za tydzień. Proszę o pomoc w ustaleniu kolejności odwiedzin w środę – po odwiedzeniu mieszkańców ul. Sadowej.
    We wtorek, środę i czwartek kolęda rozpoczynać się będzie o godz. 14. Potem będą dwa dni (29 i 30 stycznia), kiedy będę mógł odwiedzić Parafian, których nie zastałem. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie. Dziękuję za obecność na Mszy świętej w dniu kolędy.

• w środę wspomnienie świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
    • w czwartek święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła
    • w piątek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów

4. Msza święta w tym tygodniu (w kaplicy Sióstr):

• od poniedziałku do piątku o godz. 8
    • w sobotę o godz. 7

5. W przyszłą niedzielę na polecenie Naszych Pasterzy przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc Klasztorom Klauzurowym.

6. O posprzątanie kościoła proszę rodziny Panów: Jerzego Kwapicha, Jana Gudajczyka, Mariusza Kotwicy i Daniela Witkowskiego. Dziękuję za ostatnie sprzątanie.

7. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

8. W tych dniach zapłacimy firmie Pana Stanisława Jaśnikowskiego kwotę 1938,74 złotych za wywóz śmieci z cmentarza w dniach od 28 września do 20 grudnia ubiegłego roku (12 wywozów).