Niedziela IV w ciągu roku – 28.01.2018

1. Dziś oficjalnie kończymy kolędę. Jeszcze jutro i pojutrze mogę odwiedzić tych, którzy tego pragną. Proszę o kontakt osobisty w zakrystii lub telefoniczny.

2. Dziś po każdej Mszy świętej zbieramy w całej Polsce ofiary do puszek dla zakonów klauzurowych.

3. Jutro, we wtorek i w środę Msza święta u Sióstr o godz. 8.

4. W czwartek Msza święta w kościele o godz. 18.

5. W piątek Ofiarowanie Pańskie – Matki Bożej Gromnicznej. Msza święta w kościele z poświęceniem gromnic – o godz. 8 i 18.
    Podczas Mszy świętej o godz. 18 poświęcenie świec dzieciom przedkomunijnym.

6. W pierwszy piątek lutego od godz. 9 odwiedzanie chorych (proszę potwierdzić nowe adresy), a od godz. 17 spowiedź w kościele.

7. Mieszkańców ulic Polnej i Sadowej proszę, by pod opieką Siostry Zakrystianki rozebrali w uzgodnionym terminie, najlepiej w sobotę po południu – dekoracje świąteczne.

8. Msza święta w sobotę o godz. 6 u Sióstr.

9. Kancelaria czynna będzie w sobotę wyjątkowo od godz. 19 do godz. 20.

10. W przyszłą niedzielę złożę sprawozdanie z kolędy. Po sumie odbędzie się zmiana tajemnic Różańca Świętego. Taca z przyszłej niedzieli na wsparcie remontu i utrzymania plebanii.

11. Młodzież przed Bierzmowaniem zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 18 i na spotkanie po Mszy świętej.

• w środę wspomnienie świętego Jana Bosko – kapłana
    • w piątek Ofiarowanie Pańskie

13. Stan konta parafialnego pokazaliśmy w gablotce.

14. Czytajmy prasę katolicką. Nowy numer darmowego miesięcznika „Dobre Nowiny”.