Ogłoszenia

Niedziela IV Wielkiego Postu – 11.03.2018

 1. Dziękuję Paniom za obecność na Mszy Świętej w środę, w dniu Ich święta. Na balaskach koszyk z obrazkami dla Pań.

 2. Dziś połowa Wielkiego Postu, Niedziela Laetare – Radujcie się – Chwała Chrystusa już blisko. W Kościele Katolickim biegnie czas rekolekcji wielkopostnych i przedświątecznej spowiedzi. Korzystajmy ze spowiedzi na bieżąco u nas i w dekanacie.
  Jak już ogłaszaliśmy, spowiedź w Miłoszycach będzie słuchana w sobotę przed Niedzielą Palmową od godz. 11 do godz. 13.


 3. Zainteresowanie kwietniową pielgrzymką do Torunia przeszło nasze oczekiwania. Trzeba było zamienić autokar na większy.

 4. Dziś po wieczornej Mszy świętej rozpocznie się na plebanii zebranie Rady Parafialnej.

 5. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania proszę o złożenie do wtorku 13 marca indeksów z kartką, na której poda wybrane imię oraz nazwisko i imię świadka Bierzmowania. W piątek 16 marca po Drodze Krzyżowej i Mszy świętej zapraszam do udziału w kolejnym spotkaniu.

 6. Msze święte w dni powszednie bieżącego tygodnia:
  • w poniedziałek o godz. 7
  • od wtorku do soboty o godz. 18

 7. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16 i 17:30.

 8. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

 9. O posprzątanie świątyni proszę rodziny Panów: Karola Bienia, Krzysztofa Kaczmarka i Krzysztofa Proszowskiego. Dziękuję za poprzedni dyżur.

 10. Starostwo Powiatowe w Oławie zobowiązało naszą parafię do płacenia co roku, do końca marca kwoty 1095,35 złotych tytułem użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,95 ha, przeznaczonego na powiększenie obszaru cmentarza parafialnego. Bardzo proszę o pomoc w spełnieniu tego obowiązku nałożonego przez Starostę. Na ten cel chcemy przeznaczyć ofiary złożone dziś do puszki.

 11. W piątek miedzy Drogami Krzyżowymi, czyli między godz. 16:30 a 17:30 odbędzie się w kościele spotkanie z chcącymi przygotować śpiewy liturgiczne Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 12. Zaproszenie do świętowania imienin naszego Księdza Arcybiskupa znajdziemy w gablotce.