Niedziela XIII w ciągu roku – 01.07.2018

 1. Dziś niedziela adoracyjna, po sumie nastąpi zmiana tajemnic Różańca Świętego.

 2. Dziś taca na utrzymanie i remont plebanii.

 3. Msze święte niedzielne podczas wakacji – tak, jak w ciągu roku – o godz. 8, 10, 12 i 18.

 4. Msze święte w dni powszednie tego tygodnia:
  • od poniedziałku do piątku o godz. 18
  • w sobotę o godz. 17 i 18

 5. W pierwszy piątek lipca od godz. 8 odwiedziny u chorych, od godz. 17 spowiedź w kościele. Po Mszy świętej podpisywanie książeczek pierwszopiątkowych.

 6. Kancelaria parafialna podczas wakacji czynna będzie zasadniczo w soboty od godz. 8 do godz. 9. Każdą zmianę podamy w ogłoszeniach.

 7. Liturgia tego tygodnia:
  • we wtorek święto świętego Tomasza Apostoła
  • w piątek wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej

 8. O posprzątanie kościoła proszę rodziny: Pana Sebastiana Gorczycy, Pana Mariana Jadczaka, Pani Reginy Mazur i Pani Genowefy Zawada. Dziękuję za ostatni dyżur.

 9. Za tydzień festyn w Dziuplinie. Szczegóły w afiszach. Msza święta w ramach festynu w przyszłą niedzielę o godz. 13. W związku z tym suma w przyszłą niedzielę w kościele o godz. 11:30.

 10. Pan Witold Pająk, opiekun ministrantów, kupił i podarował naszej parafii komplet lekcjonarzy mszalnych i pomoce dla organisty. Bóg Zapłać.

 11. Już dziś podajemy do wiadomości, że w niedzielę 22 lipca rozpocznie się doroczny, już XIX Tydzień Świętego Krzysztofa. Wtedy to, odpowiadając na apel Organizacji Miva Polska, będziemy błogosławić pojazdy i zbierać ofiary na pojazdy dla misjonarzy w myśl hasła: „Jeden grosz za jeden kilometr przejechany w ubiegłym roku”. Już dziś proszę: Otwórzmy serca na potrzeby Misji Świętych.