Ogłoszenia

Niedziela XIV i XV w ciągu roku – 8 i 15.07.2018

 1. Dziś Festyn Kresowy w Dziuplinie. Szczegóły w afiszach. Msza święta na ołtarzu polowym w Dziuplinie o godz. 13, dlatego też suma dzisiejsza w kościele o godz. 11:30.

 2. Liturgia tego tygodnia:
  • 11 lipca święto świętego Benedykta, opata, patrona Europy
  • 12 lipca wspomnienie świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • 13 lipca wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • 20 lipca wspomnienie błogosławionego Czesława, kapłana, patrona Archidiecezji Wrocławskiej

 3. O posprzątanie kościoła proszę:
  • przed niedzielą 15 lipca rodziny Panów: Bogdana Gąsowskiego, Stanisława Wasilewskiego, Tadeusza Nuszczyńskiego i Piotra Sosulskiego
  • przed niedzielą 22 lipca rodziny: Pana Marka Wiśniewskiego, Pana Jacka Diakowicza, Pani Alicji Wartalskiej i Pana Zbigniewa Ostropolskiego

 4. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę 21 lipca od godz. 8 do godz. 9. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z księdzem w zakrystii.

 5. W niedzielę 22 lipca rozpocznie się doroczny Tydzień Świętego Krzysztofa. Po każdej Mszy świętej błogosławić będziemy pojazdy. Będzie można nabyć drobiazgi świętokrzysztofowe. Złożymy też nasze ofiary na tacę zgodnie z hasłem: „Jeden grosz za jeden bezpiecznie przejechany kilometr w ubiegłym roku”. Proszę o wsparcie tego szlachetnego dzieła.

 6. Zdjęcia z Bierzmowania na płytach CD dostępne do odbioru w zakrystii.

 7. Do wywieszonego w gablotach regulaminu cmentarza parafialnego dołączyliśmy – na prośbę Parafian – informacje o numerze konta parafialnego, na które można będzie wpłacać należności związane z obsługą naszego cmentarza.

 8. Wieczna lampka zmieni miejsce.