Ogłoszenia

Trzecia Niedziela Adwentu – 16.12.2018

 1. Przeżyliśmy w ubiegłą niedzielę Parafialny Odpust ku czci świętego Mikołaja pod przewodnictwem Naszego Pasterza – Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Bóg Zapłać za obecność, udział i zaangażowanie – w kościele i na plebanii.
 2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki 624 złote na potrzeby Kościoła na Wschodzie. Bóg Zapłać.
 3. Dziś zapraszam na godz. 19:30 na plebanię na zebranie Rady Parafialnej.
 4. Mamy w zakrystii dla każdej rodziny naszej parafii opłatki wigilijne oraz świece Caritas. Ofiara przy odbiorze opłatków na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i plebanii. Dziękuję Parafianom za życzliwość.
 5. Msze święte w tym tygodniu:
  • od poniedziałku do czwartku o godz. 18
  • w piątek ostatnie roraty o godz. 6:30
  • w sobotę o godz. 17 i 18
 6. We wtorek można będzie skorzystać ze spowiedzi w Laskowicach, a w środę na osiedlu.
 7. W czwartek ministranci przyjdą na godz. 18 i po Mszy świętej wezmą udział w zbiórce, podczas której zostaną wyznaczone dyżury kolędowe.
 8. O posprzątanie kościoła (w piątek) proszę rodziny: Pani Jolanty Łuc, Pana Zdzisława Rogaczewskiego, Pana Zbigniewa Nyklarza, Pana Ryszarda Ostrowskiego, Pana Marka Szprengla, Pana Mariusza Denkiewicza, Pana Wiesława Kaniewskiego, Pana Stanisława Dwojaka, Pani Małgorzaty Kamińskiej, Pana Ireneusza Łozienko, Pani Lucyny Juszczyk, Pana Grzegorza Ostropolskiego, Pana Jana Włodarczyka i Pana Marcina Kobłosza. Dziękuję za poprzednie sprzątanie.
 9. Kancelaria czynna będzie ostatni raz przed świętami w sobotę od godz. 8 do godz. 9.
 10. W sobotę też od godz. 10 będę odwiedzał chorych.
 11. Korzystajmy z materiałów umieszczonych w gablotkach naszej świątyni.