Aktualności

Plan kolędy 2018/2019

Czwartek, 27 grudnia, Dziuplina
Godz. 14 – od rodziny Stanisława Kity lewą stroną ulicy Leśnej do leśniczówki i z powrotem ulica Leśną do skrzyżowania z ulicą Główną i lewą stroną ulicy Głównej do rodziny Kwapich

Piątek, 28 grudnia, Dziuplina
Godz. 14 – od rodziny Janiny Skierskiej do rodziny Ryszarda Gwoździa

Sobota, 29 grudnia, Dziuplina
Godz. 10 – od rodziny Wizimirskich do skrzyżowania w kierunku Laskowic do cmentarza, po drodze ulica Zielona i z powrotem drugą stroną do rodziny Szulc, ulica Młyńska, ul. Miłoszycka,

Środa, 2 stycznia
Godz. 16 – Osiedle Przylesie

Czwartek, 3 stycznia
Godz. 16 – Osiedle Przylesie

Piątek, 4 stycznia
Godz. 16 – Osiedle Przylesie

Sobota, 5 stycznia
Godz. 9 – Osiedle Słoneczne: ul. Mickiewicza: 1, 3, 5, 9, 11
ul. Norwida: 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 22
ul. Reja: 1, 3, 4, 5, 6, 10, 16, 18

Poniedziałek, 7 stycznia
Godz. 15 – ul. Wrocławska – od końca do skrzyżowania z ulicami – Dziuplińską, Główną i Kościelną,

Wtorek, 8 stycznia
Godz. 15 – ul. Wrocławska – od skrzyżowania z ulicami Główną, Dziuplińską i Kościelną – do państwa Rogaczewskich,

Środa, 9 stycznia
Godz. 15 – ul. Kolejowa,

Czwartek, 10 stycznia
Godz. 15 – ul. Ogrodowa – od państwa Mackiewicz do państwa Tarnowskich,

Piątek, 11 stycznia
Godz. 15 – ul. Ogrodowa – od państwa Czajkowskich
do skrzyżowania z ul. Wrocławską,

Sobota, 12 stycznia
Godz. 9 – Osiedle Słoneczne: ul. Makuszyńskiego; 3, 4, 5, 8, 12,
ul. Wyspiańskiego: 3, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 19, 22,
ul. Kochanowskiego: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,

Poniedziałek, 14 stycznia
Godz. 15 – ul. Słoneczna,

Wtorek, 15 stycznia
Godz. 15 – ulice: Wiśniowa, Czereśniowa i Morelowa,

Środa, 16 stycznia
Godz. 15 – ul. Kościelna,

Czwartek, 17 stycznia
Godz. 15 – ul. Ratowicka,

Piątek, 18 stycznia
Godz. 15 – ul. Polna – od końca do numeru 1,

Sobota, 19 stycznia
Godz. 9 – Osiedle Słoneczne: ul. Orzeszkowej: 6, 8, 10, 11, 12, 14, 20, 23, 24,
ul. Konopnickiej: 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 44,

Niedziela, 20 stycznia
Godz. 14 – Pałacyk,

Poniedziałek, 21 stycznia
Godz. 15 – ul. Dziuplińska – od końca do numeru 1,

Wtorek, 22 stycznia
Godz. 15 – ulica Długa – od końca do bloku kolejowego,

Środa, 23 stycznia
Godz. 15 – ul. Harcerska, ul. Rzemieślnicza, ul. Krótka, ul. Nowa
i ul. Spokojna,

Piątek, 25 stycznia
Godz. 15 – ul. Chełmońskiego, ul. Gierymskiego, ul. Malczewskiego,
ul. Matejki i ul. Michałowskiego,

Sobota, 26 stycznia
Godz.9 – Osiedle Słoneczne: ul. Słowackiego: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36,
ul. Sienkiewicza: 60, 58, 56, 54, 51, 45, 41, 39, 37, 35, 33, 42,

Niedziela, 27 stycznia
Godz. 14 – ulice: Boczna i Miodowa,

Poniedziałek, 28 stycznia
Godz. 15 – ul. Dębowa, ul. Akacjowa i ul. Wierzbowa,

Wtorek, 29 stycznia
Godz. 15 – ul. Główna,

Środa, 30 stycznia
Godz. 15 – ul. Sadowa i ul. Cicha,

Sobota, 2 lutego
Godz. 10 – Osiedle Słoneczne: ul. Sienkiewicza: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 31, 32, 36, 38.