Ogłoszenia

Niedziela VII w ciągu roku – 24.02.2019

 1. W tym tygodniu Msza święta:
  • od poniedziałku do piątku o godz. 18
  • w sobotę o godz. 16, 17 i 18.

 2. W czwartek zapraszam na godz. 19 na plebanię członków Koła Radia Maryja i Apostolatu Modlitewnego Margaretka.

 3. W pierwszy piątek marca od godz. 8 odwiedzać będę chorych. Od godz. 17 trwać będzie spowiedź pierwszopiątkowa w kościele.

 4. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

 5. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po sumie zmienimy tajemnice różańca świętego. Będzie to ostatnia niedziela w karnawale i pierwsza marca. Ofiary na tace złożymy w celu wsparcia utrzymania i bieżących remontów plebanii. Bóg Zapłać.

 6. W przyszłą niedzielę o godz. 19 na plebanii rozpocznie się zebranie Rady Parafialnej. Bardzo serdecznie zapraszam Panie radne i Panów radnych.

 7. W gablotce pokazaliśmy aktualny stan konta parafialnego.

 8. O posprzątanie kościoła proszę rodziny Panów: Roberta Sirko, Czesława Wasiaka, Marka Telipa i Zbigniewa Gilewskiego. Dziękuję Parafianom sprzątającym ostatnio.

 9. Za dwa tygodnie, 10 marca, odprawimy sumę, podczas której podziękujemy Naszym Siostrom za sto dziesięć lat Ich pobytu w naszej parafii. Zapraszam na tę Mszę świętą i proszę o modlitwę w intencji Sióstr. Po tej Mszy świętej druga część spotkania poświęconego Siostrom. O niej – w ogłoszeniach Pana Sołtysa, które znajdziemy w gablotce naszego kościoła.