Ogłoszenia

Niedziela III Wielkiego Postu – 24.03.2019

 1. Klasztor Elżbietański w Miłoszycach przeszedł do historii. W środę posiadłość została sprzedana a Siostra Cecylia przed godziną czternastą odjechała do Wrocławia. Pamiętajmy o zasługach Sióstr, dbajmy o groby Sióstr spoczywających na naszym cmentarzu.
  Ciągle czekamy na kandydata na kościelnego.
  W sobotę 30 marca zapraszam do kościoła na godzinę dziesiątą róże różańcowe, radę parafialną i apostolat Margaretka oraz ochotników w celu uporządkowania zakrystii i pomieszczenia po drugiej stronie. Wtedy też posprzątamy kościół.


 2. Msza święta w tym tygodniu:
  • w poniedziałek o godz. 9 i 18
  • we wtorek o godz. 17 i 18
  • w środę o godz. 7 i 18
  • w czwartek o godz. 7
  • w piątek o godz. 9:30 i 18
  • w sobotę o godz. 7
   Przepraszam za ten zróżnicowany porządek wynikający z wyjazdów na spowiedzi i z załatwiania różnych ważnych spraw w parafii i poza parafią.


 3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego czyli Dzień Świętości Życia. Serdecznie zapraszam na Eucharystię.

 4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9 i 17:30, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.

 5. W piątek zapraszam ministrantów i kandydatów na Drogę Krzyżową o godz. 17:30 i proszę o pozostanie na Mszy świętej, a potem na zbiórce.

 6. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

 7. W niedzielę 31 marca po Mszy świętej o godz. 10 zapraszam na spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

 8. W minioną niedzielę zebraliśmy na potrzeby Misji 1125 złotych. Bóg Zapłać.

 9. Paschaliki Caritas (duże) jeszcze są w zakrystii. Zapraszam. Baranki i małe Paschaliki dowiozę, jeśli będą chętni. Można zapisywać się.

 10. Zaczął się czas spowiedzi przedwielkanocnej. We wtorek spowiedź w Czernicy, w środę w Bystrzycy. U nas w sobotę 6 kwietnia, czyli za dwa tygodnie.

 11. W przyszłą niedzielę pokażemy aktualny stan konta parafialnego.

 12. W miniony czwartek Pan Waldemar Łania z Przeworska, który w 2014 roku założył w wieży naszej świątyni nową dzwonnicę i uruchomił elektryczny napęd dzwonów, konserwował i regulował te urządzenia.

 13. Dziękuję Panu Witoldowi Pająkowi za ufundowanie i założenie dwóch skarbonek w naszym kościele. Niebawem określimy i podamy do wiadomości cel ofiar.