Ogłoszenia

Poniedziałek Wielkanocny – 22.04.2019

  1. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeżyciu świętowania Wielkanocy – za udział w nabożeństwach, adoracji, Mszach Świętych, za sprzątanie i dekorowanie kościoła, za dary przekazane na stół świąteczny księdza proboszcza. Dziękuję Państwu Elżbiecie i Witoldowi Pająkom – opiekunom scholi i ministrantów, Panu Szafarzowi Krzysztofowi Wlazło, Panu Pawłowi Rozpędowskiemu – Organiście, Pani Katechetce Annie Karbowiak, rodzicom dzieci komunijnych, ministrantom, scholi, członkom Rady Parafialnej, Apostolatowi Modlitewnemu Margaretka i Różom Różańcowym oraz ochotnikom. Dziękuję dwóm rodzinom naszej parafii za ufundowanie pięknej ambonki, wykonanej przez Pana Grzegorza Skoczylasa i poświęconej w Wielką Środę. Dziękuję Państwu Krzysztofowi i Małgorzacie Dąbrowskim za wybór i przywóz kwiatów. Dziękuję za uporządkowanie terenu przy kapliczkach i przy krzyżach. Dziękuję rodzinie Terleckich i rodzinie Rzeźnik. Kwiaty do Grobu Pańskiego kupiliśmy za ofiary składane podczas Gorzkich Żali. Dziękuję za życzenia złożone w Wielki Czwartek.

  2. Dzisiaj taca na Papieski Wydział Teologiczny.

  3. Msza święta:
    • od wtorku do piątku o godz. 17
    • w sobotę o godz. 15 i 16

  4. Kancelaria w tym tygodniu nie będzie czynna. Sprawy pilne załatwiajmy po Mszy świętej w zakrystii.

  5. Przyszła Niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.

  6. Do wzięcia dla każdego książeczka JEZU UFAM TOBIE.