Ogłoszenia

Niedziela XIII w ciągu roku – 30.06.2019

 1. Zniknęły stare ławki z lewej strony kościoła. Bóg Zapłać za odpowiedź na moją prośbę i za przyjście, tak liczne, w miniony poniedziałek.
  Zamówiliśmy w kamieniołomie w Sławniowicach kolo Głuchołazów i przywieźliśmy wczoraj, płytki marmurowe, które musimy dołożyć.
  W poniedziałek też firma Pana Krzysztofa Maciuszczaka uszczelniała dach nad prezbiterium naszej świątyni.
  W środę firma pana Ireneusza Hyjka wykonała bezpłatnie wylewkę posadzki lewej strony kościoła. Bóg Zapłać.
  Materiały do wylewki otrzymaliśmy gratis od firmy Mrówka dzięki życzliwości Pana Marcina Termeny. Bóg Zapłać.
  Jutro usuniemy stare ławki i pewną ilość ziemi  z prawej strony kościoła. Zapraszam do tej pracy na godz. 9 Parafian, którzy byli przed tygodniem i tych, którzy chcą dołączyć.
  O godz. 15 w tym dniu proszę członków Żywego Różańca, Margaretki, radnych Rady Parafialnej i ochotników o pomoc w posprzątaniu po przedpołudniowych pracach.
  We wtorek firma Pana Ireneusza Hyjka wyleje posadzkę prawej strony kościoła.


 2. Msze święte w dni powszednie tego tygodnia:
  • w poniedziałek o godz. 7
  • w pozostałe dni o godz. 18

 3. W pierwszy piątek lipca od godz. 8 odwiedziny u chorych, od godz. 17 spowiedź w kościele. Po Mszy świętej podpisywanie książeczek pierwszopiątkowych.

 4. Kancelaria parafialna podczas wakacji czynna będzie zasadniczo w soboty od godz. 8 do godz. 9. Każdą zmianę podamy w ogłoszeniach.

 5. Liturgia tego tygodnia:
  • w środę święto świętego Tomasza Apostoła
  • w sobotę wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej

 6. O posprzątanie kościoła w piątek wieczorem proszę rodziny Panów: Grzegorza Górskiego, Pawła Dyki, Marka Bartosiewicza i Bogdana Szczęśniaka. Dziękuję za ostatni dyżur.

 7. Za tydzień festyn w Dziuplinie. Szczegóły na afiszach. Msza święta w ramach festynu w przyszłą niedzielę o godz. 13 na ołtarzu polowym. W związku z tym suma w przyszłą niedzielę w kościele o godz. 11:00.

 8. W niedzielę 21 lipca rozpocznie się doroczny, tym razem dwudziesty, Tydzień Świętego Krzysztofa.
  Tego dnia, odpowiadając na apel Organizacji Miva Polska, będziemy błogosławić pojazdy i zbierać ofiary na pojazdy dla misjonarzy w myśl hasła: „Jeden grosz za jeden kilometr przejechany bezpiecznie w ubiegłym roku”. Już dziś proszę: Otwórzmy serca na potrzeby misjonarzy.


 9. Stan konta parafialnego pokazaliśmy w gablotce.