Ogłoszenia

Niedziela XIV w ciągu roku – 07.07.2019

 1. Dziś suma o godz. 11.

 2. Dziś doroczny festyn upamiętniający przybycie do Dziupliny w 1945 roku Polaków wypędzonych z Podola. Witam serdecznie księdza Andrzeja Reminca, dobrze nam znanego z poprzednich przyjazdów, który kierując ki9lkoma parafiami ma pod opieką kościół w Podhajcach. A stamtąd i z okolic pochodzą ci, którzy po wojnie osiedlili się w Dziuplinie. Dzisiejsza cała parafialna taca niech będzie naszym wsparciem dla parafii Podhajce.
  Msza święta w ramach festynu o godz. 13 na ołtarzu polowym w Dziuplinie przy krzyżu.


 3. Dziękuję Parafianom za pracę wykonaną w poniedziałek i w następne dni. W poniedziałek wynieśliśmy z kościoła ostatnie stare ławki, we wtorek trzech członków Rady Parafialnej przygotowywało grunt do wylania betonu, co nastąpiło w środę. Wylanie posadzek kosztowało 1900 złotych, ale właściciel firmy, Pan Krzysztof Hyjek, nie wziął ani złotówki. Ofiarował to wszystko na chwałę Boga i dla parafii.

 4. Msza święta od poniedziałku do soboty o godz. 17.
  W najbliższą niedzielę druga Msza święta nie o godz. 10, lecz o godz. 10:30.


 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nie będzie czynna. Pilne sprawy proszę załatwiać w zakrystii po Mszy świętej.

 6. Liturgia tego tygodnia:
  • w poniedziałek wspomnienie świętego Jana z Dukli, kapłana
  • w czwartek święto świętego Benedykta, opata, patrona Europy
  • w piątek wspomnienie świętego Brunona Bonifacego
   z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

 7. O posprzątanie kościoła w piątek wieczorem proszę rodziny: Pana Michała Kondraciuka, Pana Michała Walczaka, Pani Ewy Łabentowicz, Pana Zdzisława Kołodziejczyka i Pana Edwarda Dudka. Bóg Zapłać za ostatnie sprzątanie.

 8. Zbliża się XX Ogólnopolski Tydzień świętego Krzysztofa, kiedy to wesprzemy fundusz zakupu pojazdów dla misjonarzy ofiarując jeden grosz za jeden kilometr przejechany bezpiecznie w ubiegłym roku. Szczegóły za tydzień.