Niedziela XVI w ciągu roku – 21.07.2019

1. Ksiądz Andrzej Reminec, którego gościliśmy przed dwoma tygodniami, przysłał podziękowanie, które wywiesiłem w gablotce.

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Świętego Krzysztofa. Zbieramy na tacę ofiary na pojazdy dla misjonarzy, zaopatrujemy się w drobiazgi krzysztofowe (dostępne na balaskach), a po każdej Mszy świętej błogosławimy pojazdy.

• w poniedziałek święto świętej Marii Magdaleny
    • we wtorek święto świętej Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
    • w środę wspomnienie świętej Kingi, dziewicy
    • w czwartek święto świętego Jakuba, Apostoła
    • w piątek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Maryi

4. Msza święta w dni powszednie tego tygodnia o godz. 18.

5. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

6. O posprzątanie kościoła, tym razem w sobotę od godz. 9, proszę rodziny Panów: Wiesława Zagórnego, Grzegorza Szyszki, Romana Ibowicza, Jana Gabryluka, Marka Telatyńskiego, Marka Wychowańca, Rudolfa Rasza, Edwarda Kleszyka, Piotra Hubera i Franciszka Budy. Dziękuję za ostatnie sprzątanie.

7. Panie Radne i Panów Radnych zapraszam na zebranie, które rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 19 na plebanii.

8. Już możemy zapisywać – w kancelarii – intencje Mszy świętych, które będą odprawiane w przyszłym roku.