Niedziela XXIX w ciągu roku – 20.10.2019

1. Bóg Zapłać za udział w wyborach.

2. Na pomoc chcącej studiować ubogiej młodzieży ofiarowaliśmy w ubiegłą niedzielę – w Dniu Papieskim – 1150 złotych. Bóg Zapłać.

3. Dziś Niedziela Misyjna. Ofiary składane do puszki na potrzeby misji świętych.

4. Msza Święta w dni powszednie:
    • od poniedziałku do czwartku o godz. 17, różaniec o godz. 17:30
    • w piątek o godz. 7 i 17, różaniec o godz. 17:30
    • w sobotę o godz. 7, różaniec o godz. 17:30

5. We wtorek badania na parkingu przed kościołem. Szczegóły w gablotce i w ulotkach.

6. Kancelaria w piątek od godz. 15 do godz. 16.

7. W przyszłą niedzielę, ostatnią w październiku, przypadnie Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 19 na plebanii zebranie Rady Parafialnej.

9. Kartki wypominkowe możemy też otrzymać w zakrystii. Proszę o czytelne ich wypełnianie pismem drukowanym.

10. Korzystajmy ze spowiedzi świętej. Przyjmujmy, szczególnie w listopadzie w intencji zmarłych, Komunię Świętą.

• we wtorek wspomnienie świętego Jana Pawła II, papieża
    • w niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego

12. O posprzątanie kościoła w piątek po różańcu proszę rodziny Panów: Radosława Malinowskiego, Lecha Łozowego, Stanisława Ryby i Krzysztofa Lisa. Dziękuję za ostatnie sprzątanie.

13. Flagi możemy zamówić w zakrystii.

14. Dziękuję rodzinie Barteckich za odnowienie ławek przy kaplicy cmentarnej.

15. Dziękuję Panu Witoldowi Pająkowi za „rozjaśnienie kościoła” przez montaż nowoczesnych żarówek.

16. Rekolekcje adwentowe wygłosi nam od 1 do 4 grudnia ojciec redemptorysta z Krakowa ksiądz Ireneusz Byczkiewicz. Zaproszenie i plan otrzymamy razem z opłatkiem wigilijnym.