Niedziela XXX w ciągu roku – Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła – 27.10.2019

  1. Dziękuję za porządkowe prace wykonane w środę na cmentarzu przykościelnym. Bóg Zapłać.

  2. Dziś o godz. 19 na plebanii rozpocznie się zebranie Rady Parafialnej.

  3. Msza święta w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 7 i 17.

  4. Przed nami ostatnie dni nabożeństw różańcowych, w czwartek ich zakończenie.

  5. W czwartek od godz. 8, zamiast w pierwszy piątek listopada, będę odwiedzał chorych.

  6. W piątek uczcimy Wszystkich Świętych, czyli Zbawionych, mieszkańców Domu Ojca.
    O godz. 8 Msza święta w kościele. Po południu na cmentarzu rozpoczniemy świętowanie Dnia Zadusznego –  od godz. 12 okazja do spowiedzi, o godz. 13 Msza święta, po Mszy świętej błogosławienie nowych nagrobków.
    Pamiętajmy, że w dniu 1 listopada katolicy są zobowiązani do udziału w Mszy świętej. Dzieci zbierające dziewięć pierwszych piątków miesiąca uzyskują podpisy tam, gdzie przeżywają Wszystkich Świętych. Nagłośni uroczystość Pan Robert Jadczak, nasz sołtys. Bóg Zapłać. Panu Janowi Barteckiemu dziękuję za ławki.


  7. W sobotę przypadnie Dzień Zaduszny. Msze święte z wypominkami o godz. 8, 10, 12 i 18. Kartki wypominkowe można jeszcze otrzymać w zakrystii.

  8. Listopad jest szczególnym czasem, poświęconym naszym bliskim, którzy odeszli do wieczności. Zyskujmy dla nich odpusty, przychodźmy na Msze Święte z wypominkami.

  9. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic.

  10. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, złożymy tacę na utrzymanie i bieżące remonty plebanii.

  11. O posprzątanie kościoła w czwartek po godz. 18:30 proszę rodziny: Pana Krzysztofa Radomańskiego, Pani Anny Jakubowicz, Pana Jacka Kozioła i Pana Marka Selwy. Dziękuję za ostatnie sprzątanie.

  12. Można zamówić flagi narodowe, maryjne i papieskie.

  13. Prasa katolicka. Także Dobre Nowiny oraz M. Gość Niedzielny.