Ogłoszenia

Niedziela XXXI w ciągu roku – 03.11.2019

 1. Trwamy w świątecznej atmosferze Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego.
  Bóg Zapłać za wszelką pomoc Panu szafarzowi Krzysztofowi Wlazło, Panu sołtysowi Robertowi Jadczakowi i jego ekipie za bezpłatne nagłośnienie cmentarza, Różom Różańcowym, apostolatowi Margaretka, Radzie Parafialnej, Panu Witoldowi Pająkowi – opiekunowi ministrantów, Ministrantom i Ochotnikom.


 2. Trwają listopadowe modły wypominkowe za zmarłych. Bóg zapłać za Waszą pamięć o tych, którzy odeszli, za obecność na Mszy świętej, za ofiarowanie w intencji zmarłych – Komunii Świętej. Wypominki miesięczne potrwają przez listopad, roczne zaś do końca października przyszłego roku.

 3. Dziś po sumie zmienimy tajemnice Różańca Świętego.

 4. Od poniedziałku do soboty Msza święta z wypominkami o godz. 18, w środę także o godz. 17.

 5. W sobotę kancelaria od godz. 8 do godz. 9.

 6. Liturgia tego tygodnia:
  • w poniedziałek wspomnienie świętego Karola Boromeusza, biskupa
  • w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

 7. Przyszła niedziela, jak co roku każda druga niedziela listopada, będzie w świecie katolickim obchodzona jako IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Do puszek zbierzemy ofiary na ten cel.

 8. Zbliża się Adwent, a z nim roraty. Proszę dzieci o przygotowanie lampionów adwentowych.

 9. O posprzątanie kościoła proszę rodziny Hyjek – Pani Marii, Pani Pauli, Pana Ireneusza i Pana Krzysztofa. Dziękuje za ostatnie sprzątanie.

 10. Zamawiajmy intencje mszalne na rok 2020.

 11. Za cztery tygodnie zaczną się rekolekcje. Zaproszenie na nie i plan otrzymamy do domu razem z wigilijnymi opłatkami.