Niedziela VII w ciągu roku – 23.02.2020

1. W tym tygodniu Msza święta:
    • w poniedziałek o godz. 18
    • we wtorek o godz. 18
    • w środę o godz. 8 i 18
    • w czwartek o godz. 18
    • w piątek o godz. 9:30 i 18
    • w sobotę o godz. 17 i 18

2. W środę Popielec, post ścisły i rozpoczęcie Wielkiego Postu. Msza święta z posypaniem głów popiołem o godz. 8 i 18. Po Mszy świętej o godz. 18 zapraszam na zbiórkę ministrancką. Świece i baranki rozprowadzane przez Caritas – jak co roku – na pomoc dla najbiedniejszych.

3. W czwartek o godz. 20:30 spotkanie Taize.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 9 i 17:30.

5. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godz. 15 do godz. 16.

6. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po sumie zmienimy tajemnice różańca świętego.
    Będzie to pierwsza niedziela Wielkiego Postu i miesiąca marca. Ofiary na tace złożymy w celu wsparcia utrzymania i bieżących remontów plebanii. Bóg Zapłać.

7. Gorzkie Żale w przyszłą niedzielę o godz. 17:30.

8. Zapraszam za zebranie Rady Parafialnej w niedzielę 1 marca o godz. 19:00.

9. Zapraszam także rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej na spotkanie w niedzielę 1 marca po mszy Świętej o godzinie 10.

10. W gablotce pokazaliśmy aktualny stan konta parafialnego.

11. O posprzątanie kościoła proszę rodziny Panów: Jana Przybyło, Szymona Olejnika, Bartosza Romańczuka i Zbigniewa Banasia.

12. Prasa katolicka. Najnowszy numer Dobrych Nowin.

13. Modlitwa do świętego Michała Archanioła – obrazki z tekstem – dostępne na balaskach

14. Rachunek za energię elektryczną kościoła (od 7 stycznia do 5 lutego br.) opłaciłem 17 lutego br. Kwota 632,95 zł.

15. Rekolekcje wielkopostne u nas od 8 do 11 marca br. poprowadzi Ojciec Władysław Bodziony, redemptorysta z Torunia. Po zaproszenia będziemy mogli sięgnąć już w Środę Popielcową.

16. Niebawem, gdy będzie cieplej, będziemy otwierać przedsionek kościoła.