Niedziela II Wielkiego Postu – 08.03.2020

1. Zaczynamy rekolekcje – czas łaski. Miejmy w sercach posługę Ojca Władysława, którego przywitaliśmy i prośmy Pana Boga o pochylenie się nad uczestnikami tych świętych ćwiczeń i nad prowadzącym. Plan mamy w domach, w kościele i tutaj.

2. Dziś cała katolicka Polska zbiera ofiary do puszki na pomoc Misjom i misjonarzom.

3. W tych dniach mija rok od odejścia z Miłoszyc Sióstr Elżbietanek i od likwidacji oraz sprzedaży klasztoru. Czy modlimy się za siostry, które tyle dobra tu zostawiły i czy pamiętamy o tych, których groby pozostały na naszym cmentarzu?

4. Msze święte w dni powszednie:
    • w poniedziałek i wtorek w ramach rekolekcji o 9 i 18
    • w środę w ramach rekolekcji o 9, 11:30 i 18
    • w czwartek o godz. 17 i 18
    • w piątek o godz. 9:30 i 18
    • w sobotę o godz. 17 i 18

5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9 i 17:30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.

6. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

7. O posprzątanie kościoła w piątek od godziny 18:30 proszę rodziny Panów: Jerzego Bielawskiego, Jarosława Tarki, Krzysztofa Włodarczyka i Grzegorza Sadowskiego. Dziękuję za ostatni dyżur.

8. Dostępne są w zakrystii baranki wielkanocne i Paschaliki jako cegiełki Caritas. Dowieźliśmy małe Paschaliki i baranki.
    Sięgnijmy po nie chcąc pomóc biednym przez posługę organizacji Caritas.

9. Prasa katolicka. Nowy numer Nowego Życia.