Ogłoszenia

Niedziela III Wielkiego Postu – 15.03.2020

 1. W gablotce materiały o tym, jak wystrzegać się epidemii korona wirusa.

 2. Bóg Zapłać za rekolekcje, za pomoc w ich organizacji i przeżyciu.

 3. Msza święta w tym tygodniu:
  • w poniedziałek o godz. 18
  • we wtorek o godz. 18
  • w środę o godz. 17 i 18
  • w czwartek o godz. 8, 17 i 18
  • w piątek o godz. 9:30 i 18
  • w sobotę o godz. 7 i 17
   Taki porządek wynika z powodu wyjazdów na spowiedź.


 4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9 i 17:30, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.

 5. Kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę od godz. 8 do godz. 9.

 6. W minioną niedzielę zebraliśmy na potrzeby Misji 1012 złotych. Bóg Zapłać.

 7. Zapraszam do zakrystii po Baranki i Paschaliki.

 8. Serdecznie zapraszam i proszę o posprzątanie naszej świątyni w piątek od godziny 18:30 przez rodziny Panów: Sylwestra Pińkowskiego, Józefa Malitowskiego, Piotra Rzętały i Piotra Piecha. Dziękuję rodzinom, które pracowały w ubiegłym tygodniu.

 9. Zaczął się czas spowiedzi przedwielkanocnej. We wtorek spowiedź w Czernicy, w środę w Bystrzycy.

 10. Stały apel! Wysyłajmy życzenia świąteczne na kartkach religijnych z symbolami chrześcijańskimi. Możemy wspomóc piętnastomiesięcznego Frania Marcinkowskiego z Namysłowa, chorego – jak Tosia z Oleśnicy – na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), sięgając po kartki położone na balaskach. Jest czterdzieści kartek, każda z kopertą. Minimalna cena to 2 złote. Jeśli będzie potrzeba, postaram się sprowadzić więcej kartek.