Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – 26.12.2020

 1. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu parafii do świąt, także za pomoc w przygotowaniu liturgii. Piękny wystrój naszej świątyni to owoc pracy oddanych ludzi i ofiar składanych do puszki na filarze. Bóg Zapłać.

 2. Msza święta w tym tygodniu:
  • od poniedziałku do czwartku o godz. 17
  • w piątek o godz. 8, 10, 12 i 18
  • w sobotę o godz. 17

 3. Czwartek będzie ostatnim dniem roku kalendarzowego. O godz. 17 Msza święta dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w tym roku wraz ze sprawozdaniem duszpasterskim. Sprawozdanie finansowe sporządziła nasza pani księgowa.

 4. W piątek Nowy Rok. Msze święte jak w niedzielę. Jest to pierwszy piątek stycznia. Po każdej Mszy świętej podpisywanie legitymacji pierwszopiątkowych.

 5. Kancelaria nadal nieczynna. Sprawy pilne załatwiajmy dzwoniąc.

 6. W sobotę Msza Święta o godz. 17.

 7. Za tydzień Niedziela Adoracyjna, po sumie zmienimy tajemnice Różańca świętego.

 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Misji Świętych.