Niedziela II w ciągu roku – 17.01.2021

 1. Pomóżmy po pożarze Pani Dorocie Raczkowskiej z Dziupliny. Proszę członków naszej Rady Parafialnej o zebranie w przyszłą niedzielę tacy na wszystkich Mszach Świętych i przekazanie zebranych pieniędzy Pani Dorocie. Parafianie z Dziupliny, jeśli nie będą obecni w tym dniu w kościele, będą mogli złożyć tę pomoc na ręce radnych, którzy ich odwiedzą w domach. Również Pan Sołtys z Radą Solecką z Miłoszyc organizują pomoc dla Pani Doroty i Jej rodziny. Apel w gablotce.Już dziś z góry dziękuję Drogim Parafianom za wrażliwość i hojność.

 2. Trwają od poniedziałku do piątku spotkania kolędowe w Miłoszycach. Plan tych spotkań został umieszczony w gablotce i tutaj. Można przyjść w innym dniu, jeśli ten nie pasuje. Można też podać kartkę z intencjami Mszy świętych, które chcemy zamówić.

 3. Od jutra do poniedziałku po przyszłej niedzieli trwał będzie doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 4. Msze święte w tym tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku o godz. 8 i 17
  • w sobotę tylko o godz. 8

 5. Kancelaria parafialna nadal nie pracuje. Sprawy pilne załatwiajmy telefonicznie.

 6. Liturgia tego tygodnia:
  • we wtorek wspomnienie świętego Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • w czwartek wspomnienie świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy, także Dzień Babci
  • w piątek Dzień Dziadka – pamiętajmy w modlitwach

 7. Kuria nasza poleca przeprowadzenie zbiórki do puszki w dniu 24 stycznia na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji. Ponieważ w tym dniu zbieramy ofiary na pomoc rodzinie Raczkowskich z Dziupliny, zbiórka na rzecz Chorwacji odbędzie się 31 stycznia.