Niedziela IV Wielkiego Postu – 14.03.2021

 1. Dziś Niedziela Laetare – Radujcie się!
  Radość Zmartwychwstania już blisko, ale jest też inna radość, bo dziś początek wielkopostnych rekolekcji. Prowadzi je Ojciec Redemptorysta Maciej Ziębiec, którego serdecznie witamy. Plan tych świętych ćwiczeń dostępny na balaskach, w gablotce i tutaj. Skorzystajmy.


 2. W zakrystii możemy otrzymać świece na Stół Wielkanocny.

 3. W czwartek Msza święta o godz. 18.

 4. W piątek Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza święta rano o godz. 8 oraz po Drodze Krzyżowej – rano i wieczorem. W tym dniu nie obowiązuje post od mięsa. Poświęcimy nowy piękny ornat.

 5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9 i 17:30.

 6. W sobotę Msza święta o godz. 18.

 7. Kancelaria parafialna nie pracuje. Dzwońmy.

 8. Prace konserwatorskie przy bocznych ołtarzach rozpoczną się po Wielkanocy.

 9. Niebawem kościół nasz otrzyma nową ozdobną kratę miedzy przedsionkiem a nawą główną.