- Dziękuję za uczczenie czterdziestej dziewiątej rocznicy święceń kapłańskich księdza proboszcza w ubiegły czwartek.
- Zakończyliśmy majowe uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Tym, którzy pomogli, serdecznie dziękuję. Módlmy się o trwałą przyjaźń z Chrystusem dla tych dzieci i ich rodzin.
- W poniedziałek ostatnie Nabożeństwo Majowe. W Miłoszycach o godz. 17:30,a w Dziuplinie o godz. 19.
- We wtorek wyjątkowo o godz. 17 Msza święta i pierwsze Nabożeństwo Czerwcowe.
- W środę od godz. 16 okazja do spowiedzi dla dzieci obchodzących rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, o godz. 18 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Czerwcowe i Msza święta.
- W czwartek Boże Ciało.
Msze święte w tym dniu o godz. 8 i 10.
Po Mszy Świętej o godz. 10 – procesja do czterech ołtarzy. Proszę o przygotowanie skromnych ołtarzy, baldachimu, chorągwi i feretronów oraz trasy procesji. Teksty pieśni, które będziemy śpiewać podczas procesji, otrzymamy w czwartek przed Mszą świętą. Zechciejmy w tym dniu nie tylko wziąć udział w procesji, ale także przyjmijmy Komunię Świętą. Zmieniajmy się przy feretronach i chorągwiach.
- W piątek, pierwszy czerwca, odwiedziny chorych na zaproszenie. Okazja do spowiedzi od godz. 17. Msza święta i czerwcowe z procesją Oktawy Bożego Ciała o godz. 18..
- W sobotę o godz. 18 Msza święta i Nabożeństwo Czerwcowe z procesją Oktawy Bożego Ciała.
- W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic Różańca Świętego. Nabożeństwo Czerwcowe z procesją Oktawy o godz. 17:30.
- Liturgia tego tygodnia:
- dziś uroczystość Trójcy Świętej
- w poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
- w czwartek Boże Ciało
- w sobotę wspomnienie świętego Bonifacego, biskupa i męczennika