Niedziela XXII w ciągu roku – 29.08.2021

1. Dziękuję serdecznie za Parafialne Dożynki, za piękną dekorację, za dary w naturze, które polecono mi zabrać na plebanię. Bóg Zapłać.

2. Msze święte w dni powszednie:
    • w poniedziałek i wtorek o godz. 18
    • w środę o godz. 8 i 18
    • w czwartek i piątek o godz. 18
    • w sobotę o godz. 12, 15 i 18

3. W środę o godz. 8 w kościele parafialnym rozpocznie się uroczysta Msza Święta rozpoczynająca rok szkolny i katechetyczny 2021/2022. Od godz. 7 będzie dodatkowa okazja do spowiedzi świętej.

4. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 18 Msza święta i nabożeństwo z modlitwą o powołania. Na tę Mszę świętą zapraszam ministrantów i kandydatów. Zapraszam też dorosłych mężczyzn, którzy chcieliby służyć.

5. W pierwszy piątek września o godz. 17 rozpocznie się godzinna cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie okazja do spowiedzi. O godz. 18 zakończenie adoracji i Msza święta, a po niej podpisywanie legitymacji pierwszopiątkowych.

6. Chorych kapłan może odwiedzać w pierwszy piątek pojedynczo, na zaproszenie rodziny.

7. Za tydzień Niedziela Adoracyjna. Po sumie zmienimy tajemnice Różańca Świętego.

8. Za tydzień, po Mszy świętej o godz. 10, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przyjąć Pierwszą Komunię Świętą w 2022 roku.

9. Kancelaria wyjątkowo w tym tygodniu będzie czynna w piątek od godz. 15 do godz. 16.

• w piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

11. Prasa katolicka – sięgajmy, czytajmy.

12. Stan konta parafialnego do wglądu w gablotce.

13. Bóg Zapłać za pomoc w spłacaniu należności za nową kratę.

14. Sprowadziłem dla Parafian dwie książeczki: Modlitewnik do Świętego Józefa i Modlitewnik Czcicieli Świętego Jana Pawła II. Sięgnijcie!

15. Od przyszłej niedzieli chcący przyjmować Komunię Świętą klęcząc, będą mogli korzystać z ustawionych klęczników.

16. Za tydzień w Miłoszycach Festyn Rodzinny „Witaj Szkoło”. Afisz w gablotce.