Niedziela XXIII w ciągu roku – 05.09.2021

1. Stojące przed prezbiterium klęczniki ułatwiają klękanie przyjmującym Komunię Świętą.

2. Krata. 30 rodzin ofiarowało na ten cel 3400 złotych. Bóg Zapłać. Pozostaje do spłaty 3600 złotych.

3. Dziękuję rodzicom, którzy postarali się, by ich dzieci z czystym sercem przyjmując Komunię Świętą przystąpiły do nowego roku nauki.

4. Dziś po Mszy świętej o godz. 10 odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami trzecioklasistów.

5. Dziś po Sumie zmienimy tajemnice Różańca świętego.

6. Dziś o godz. 14 rozpocznie się na placu przy kościele Piknik Rodzinny. Pan Sołtys z Radą Sołecką zapraszają. Będzie można przyjąć szczepionkę przeciw koronawirusowi.

7. Msza święta w dni powszednie bieżącego tygodnia:
    • w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18
    • w czwartek, piątek i sobotę o godz. 17 i 18

• w środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, święcimy ziarno

9. Wznawiamy zapraszanie rodzin (po cztery) do sprzątania kościoła, które odbywać się będzie w piątki po wieczornym nabożeństwie. Tym razem prosimy o przyjście mieszkańców ulicy Norwida: rodziny Dolega, Matijaszczyk, Krajnik i Milówka.

10. Także w przyszły piątek po Mszy świętej o godz. 18 zapraszam na zbiórkę ministrancką.

11. Ofiarą składaną do skarbonek pomagamy w trosce o wystrój naszej świątyni.

12. Kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę od godz. 8 do godz. 10.

13. W przyszłą niedzielę ze względu na beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej Msze święte u nas będą się rozpoczynać o godz. 8, 9, 10 i 18.

14. W przyszłą niedzielę ofiary do puszki na rzecz Afganistanu.

15. Naszą tegoroczną pomoc dla wrocławskiego seminarium przeprowadzimy w tym roku od 3 do 10 października.

16. Diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 17-18 września. I w tym roku pielgrzymujmy raczej indywidualnie – własnymi samochodami (koronawirus). Program w gablotce.

17. Podziękowanie od MIVA Polska. Dyplomik w gablotce.

18. Chodnik z Miłoszyc do Dziupliny. Inicjatywa Pana Sołtysa i Pani Sołtys. Szczegóły na afiszu w gablotce.