Niedziela V Wielkanocna – 14.05.2017

1. Dziś parafialna uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
    Módlmy się o trwałą przyjaźń dzieci z Panem Jezusem.

2. Dziękuję za udział w Mszy Świętej urodzinowej i za złożone mi życzenia. Bóg Zapłać.

3. W dni powszednie bieżącego tygodnia, Białego Tygodnia, Msza święta:
    • w poniedziałek o godz. 18
    • we wtorek o godz. 16 i 18
    • w środę i czwartek o godz. 18
    • w piątek o godz. 16 i 18
    • w sobotę o godz. 8

4. W środę o godz. 5 dzieci komunijne ze swoimi bliskimi wyjadą na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę.

• we wtorek święto świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.

6. Kancelaria parafialna czynna będzie wyjątkowo w piątek od godz. 14 do godz. 15.

7. Prasa katolicka. Czasopisma dla młodzieży i dzieci.

8. O posprzątanie kościoła proszę rodziny Panów: Stanisława Walków, Emanuela Wiśniewskiego, Ireneusza Bogdanika i Sławomira Lisa. Dziękuję za poprzedni dyżur.

9. Zaproszenie do udziału w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Ludzi Pracy do Henrykowa w dniu 21 maja.

10. W przyszłym tygodniu otrzymamy przesyłkę z Krakowa z książeczkami pod tytułem „Maryja objawia się w Fatimie”. Zamówiłem siedemset egzemplarzy, po jednej dla każdej rodziny. Będzie można je odebrać za tydzień z koszyczków na balaskach.

11. W czwartek 11 maja zapłaciłem panu Stanisławowi Jaśnikowskiemu 296 złotych 39 groszy za wywóz śmieci z cmentarza w pierwszym kwartale bieżącego roku.

12. Rozpoczął się długo oczekiwany remont ulicy Głównej.
    Mieszkających przy niej parafian proszę o wspomaganie pracujących – życzliwością, kanapkami i napojami, zwłaszcza wtedy, gdy będzie gorąco.