Intencje mszalne od 24 do 30 grudnia (52 tydzień roku)

Czwarta Niedziela Adwentu, 23 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Tadeusza Świerzko w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. z rodziny Put – Bronisława w siedemnastą rocznicę śmierci i Rozalię, śp. z rodziny, śp. Ireneusza Ważnego|
Godz. 12 – Msza święta w intencji rodziny Grzegorza i Doroty Litwin oraz śp. Piotra Litwina
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Wiktorię Ibowicz


Poniedziałek, 24 grudnia, Wigilia
Godz. 22 – Pasterka za Parafian
Godz. 24 – Pasterka za Parafian


Wtorek, 25 grudnia, Boże Narodzenie
Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Aleksego Bielskiego
Godz. 12 – Msza święta w intencji Państwa Teresy i Edwarda Szwaber w pięćdziesiątą rocznicę ślubu


Środa, 26 grudnia, Świętego Szczepana
Godz. 8 – Msza święta za śp. Martę Wileczko w trzydziestą ósmą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. z rodziny Olejnik – Mirosławę w dziewiętnastą rocznice śmierci i Jarosława w trzydziestą pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 12 –Msza święta w drugą rocznicę śmierci śp. Marii Chmiel
Godz. 18 – Msza święta w pierwszą rocznicę śmierci Benedykta Wolszona


Czwartek, 27 grudnia
Godz. 8 – Msza święta wypominkowa (2.)


Piątek, 28 grudnia
Godz. 7 – Msza święta za śp. Bolesławę Błasiak, za śp. Zmarłych z rodzin Błasiak i Słowik


Sobota, 29 grudnia
Godz. 7 – Msza święta w intencji Parafian


Niedziela Świętej Rodziny, 30 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Magdalenę Strojec
Godz. 10 – Msza święta za śp. Tadeusza Malasy w dziewiątą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta w intencji chrzczonego dziecka i jego rodziny
Godz. 18 – Msza święta w intencji Parafian

Intencje mszalne od 17 do 23 grudnia (51 tydzień roku)

Trzecia Niedziela Adwentu, 16 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Romana Szczepaniaka w pięćdziesiątą szóstą rocznicę śmierci, za śp. Katarzynę Szczepaniak
Godz. 10 – Msza święta za śp. Wandę Terlecką w czterdziestą drugą rocznicę śmierci, za śp. Stanisława Terleckiego w piątą rocznicę śmierci, za śp. rodziców
Godz. 12 – Msza święta w intencji wnuczek – Poli, Mileny i Martyny
Godz. 18 – Msza święta za śp. z rodziny Zając – Bronisława w piętnastą rocznicę śmierci i Helenę


Poniedziałek, 17 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Zmarłych z rodziny Radomskich – Józefa, Agnieszkę, Józefa, Julię i Anastazję


Wtorek, 18 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Stefanię Reterską – od Janiny Reterskiej z rodziną


Środa, 19 grudnia
Godz. 18 – Msza święta w intencji wychowanków klasy piątej a – o Boże łaski i prowadzenie


Czwartek, 20 grudnia,
Godz. 18 – Msza święta imieninowa w intencji śp. Bogumiły Baszczij


Piątek, 21 grudnia
Godz. 6.30 – Msza święta w intencji Parafian


Sobota, 22 grudnia
Godz. 17 – Msza święta za śp. Jerzego i Łucję Żuchowskich
Godz. 18 – Msza święta urodzinowa za śp. Natalię Walczak


Czwarta Niedziela Adwentu, 23 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Tadeusza Świerzko w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Zmarłych z rodziny Put – Bronisława w siedemnastą rocznicę śmierci i Rozalię, śp. Zmarłych z rodziny, za śp. Ireneusza Ważnego
Godz. 12 – Msza święta w intencji rodziny Grzegorza i Doroty Litwin, za śp. Piotra Litwina
Godz. 18 – Msza święta imieninowa za śp. Wiktorię Ibowicz

Intencje mszalne od 10 do 16 grudnia (50 tydzień roku)

Druga Niedziela Adwentu, 9 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Dziedzica w dwunastą rocznicę śmierci, za śp. Eugenię dziedzic w drugą rocznicę śmierci
Godz. 12:30
I – Msza święta w intencji Parafian
II – Msza święta za śp. Stanisława Bajsarowicza w siódmą rocznicę śmierci
III – Msza święta za śp. Marię i Antoniego Wlazło
Godz. 18 – Msza święta za śp. Waldemara Urbana w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci, śp. Jana Urbana, śp. Dagmarę Urban, śp. Zmarłych z rodzin Urban i Żurek


Poniedziałek, 10 grudnia
Godz. 18 – O błogosławieństwo Boże dla rodziny Staszkiewicz


Wtorek, 11 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Marię Bolibrzuch w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci, śp. rodzice


Środa, 12 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Stanisława Rogalę


Czwartek, 13 grudnia
Godz. 18 – Msza święta w intencji rodziny Szczerba


Piątek, 14 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Stefanię Reterską – od szwagierki Emilii z rodziną


Sobota, 15 grudnia
Godz. 17 – Msza święta popogrzebowa za śp. Mariana Jeruzala
Godz. 18 – Roczek Alberta Bielskiego


Trzecia Niedziela Adwentu, 16 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Romana Szczepaniaka w pięćdziesiątą szóstą rocznicę śmierci, za śp. Katarzynę Szczepaniak
Godz. 10 – Msza święta za śp. Wandę Terlecką w czterdziestą drugą rocznicę śmierci, za śp. Stanisława Terleckiego w piątą rocznicę śmierci, śp. rodziców
Godz. 12 – Msza święta w intencji wnuczek – Poli, Mileny i Martyny
Godz. 18 – Msza święta za śp. Bronisława Zająca w piętnastą rocznicę śmierci, za jego żonę – śp. Helenę

Intencje mszalne od 3 do 9 grudnia (49 tydzień roku)

Pierwsza Niedziela Adwentu, 2 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Bogackiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 10 – Msza święta za śp. Zbigniewa Raczkowskiego w szóstą rocznicę śmierci
Godz. 12 – Msza święta za śp. Leokadię Kozłowską – od Róży Różańcowej
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Niemczyńskiego, śp. Marię i Józefa Razik


Poniedziałek, 3 grudnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Mariana Jeruzala od Bractwa Kurkowego z Raszkowa
Godz. 18:
I – Msza święta za śp. Tomasza Węgrzynowicza od sąsiadów z Dziupliny
II – Msza święta za śp. Bronisławę Guz


Wtorek, 4 grudnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Mariana Jeruzala od Jana Przybylskiego z rodziną
Godz. 18:
I – Msza święta za śp. Waldemara Kołacza w trzecią rocznicę śmierci
II – Msza święta za śp. Jana Lisa od rodziny Jabłońskich z Okocimia


Środa, 5 grudnia
Godz. 9 – Msza święta za śp. Mariana Jeruzala od sąsiadów Rogaczewskich
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Lisa od rodziny Knapczyków z Zakopanego


Czwartek, 6 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Katarzynę i Mikołaja Jackowskich w dniu imienin


Piątek, 7 grudnia
Godz. 18 – Msza święta za śp. Jana Lisa od rodziny Wieczorkowskich z Osiedla


Sobota, 8 grudnia, Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny
Godz. 8 – Msza święta za parafian
Godz. 15 – Msza święta i chrzest święty
Godz. 18 – Msza święta w intencji Eugenii Wlazło w dziewięćdziesiąta pierwszą rocznicę urodzin


Druga Niedziela Adwentu, 9 grudnia
Godz. 8 – Msza święta za śp. Kazimierza Dziedzica w dwunastą rocznicę śmierci, śp. Eugenię Dziedzic w drugą rocznicę śmierci
Godz. 12:30:
I – Msza święta odpustowa za Parafian
II – Msza święta za śp. Stanisława Bajsarowicza w siódmą rocznicę śmierci
III – Msza święta za śp. Marię i Antoniego Wlazło
Godz. 18 – Msza święta za śp. Waldemara Urbana w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci, śp. Jana Urbana, śp. Dagmarę Urban, śp. z rodzin Żurek i Urban