Intencje mszalne od 3 do 9 października (40 tydzień roku)

Niedziela, 2 października
Godz. 8 – śp. Maria, Stanisław, Kazimierz i Władysław Krych, śp. Kazimierz Dziedzic
Godz. 10 – śp. Teresa Bień – Msza święta imieninowa
Godz. 12
I – śp. członkinie trzeciej róży różańcowej z Miłoszyc
II – śp. Jerzy Żuchowski Żuchowski (2.)

Godz. 18 – śp. rodzice z rodziny Klimczak


Poniedziałek, 3 października
Godz. 17 – w intencji Natana – o szczęśliwą operację,
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (3.)


Wtorek, 4 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (4.)
Godz. 18 – śp. Robert Leheńki w czwartą rocznicę śmierci,


Środa, 5 października
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (5.)


Czwartek, 6 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (6.)
Godz. 18 – w jedenaste urodziny Julii Śnieżek


Piątek, 7 października
Godz. 7 – śp. Jerzy Żuchowski (7.)
Godz. 18 – śp. Roman Łabentowicz w pierwszą rocznicę śmierci


Sobota, 8 października
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski (8.)
Godz. 18 – Msza święta dziękczynna w dwudziestą rocznicę ślubu Andrzeja i Sabiny


Niedziela, 9 października
Godz. 8 – śp. Adela i Leon Gabrylukowie
Godz. 10 – śp. Olga, Michał i Władysław Kozłowscy
Godz. 12 – w jedenaste urodziny Pauli Matuszkiewicz
Godz. 18 – śp. Jerzy Żuchowski (9.)

Intencje mszalne od 26 września do 2 października (39 tydzień roku)

Niedziela,25 września
Godz. 8 – śp. Piotr i Maria Piechowicz, śp. Stanisław i Józefa Mazurek
Godz. 10
I – śp. Jan Urban w trzynastą rocznicę śmierci, śp. Waldemar Urban,
II – w intencji Parafian, którzy odnowili krzyż u zbiegu ulic Polnej i Sadowej

Godz. 12 – śp. Jan Bereźnicki w czwartą rocznicę śmierci, śp. Stanisław Koprowski
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (25.)


Poniedziałek, 26 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (26.)


Wtorek, 27 września
Godz. 7 – śp. Bogumiła Baszczij (27.)


Środa, 28 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (28.)


Czwartek, 29 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (29.)


Piątek, 30 września
Godz. 17 – Msza święta wypominkowa (11.)
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (30.)


Sobota, 1 października
Godz. 15 – w intencji Filipa Józeńków w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu,
Godz. 17 – śp. Jerzy Żuchowski – Msza święta gregoriańska (1.)
Godz. 18 – śp. Anna w pięćdziesiątą szóstą rocznicę śmierci i śp. Edward w czternastą rocznicę śmierci,


Niedziela, 2 października
Godz. 8 – śp. Maria, Stanisław, Kazimierz i Władysław z rodziny Krych, śp. Kazimierz Dziedzic
Godz. 10 – śp. Teresa Bień – Msza święta imieninowa,
Godz. 12
I – śp. Członkinie różańca z trzeciej róży z Miłoszyc
II – śp. Jerzy Żuchowski (2.)

Godz. 18 – śp. Rodzice – z rodziny Klimczak.

Intencje mszalne od 19 do 25 września (38 tydzień roku)

Niedziela,18 września
Godz. 8 – śp. Bronisław Lalik, śp. rodzice Jan i Julia, śp. Zmarli z rodziny Lalik,
Godz. 10 – w intencji Amelii Borkowskiej – Msza święta urodzinowa,
Godz. 12 – śp. Anna Żukiewicz – w dwudziestą szóstą rocznicę śmierci,
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (18.)


Poniedziałek, 19 września
Godz. 7 – śp. Bogumiła Baszczij (19.)


Wtorek, 20 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (20.)


Środa, 21 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (21.)


Czwartek, 22 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (22.)


Piątek, 23 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (23.)


Sobota, 24 września
Godz. 17 – śp. Kazimierz Filar,
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (24.)


Niedziela, 25 września
Godz. 8 – śp. Piotr i Maria Piechowicz, śp. Stanisław i Józefa Mazurek,
Godz. 10 – śp. Jan Urban w trzynastą rocznicę śmierci, śp. Waldemar Urban,
Godz. 12 – śp. Jan Bereźnicki w czwartą rocznicę śmierci, śp. Stanisław Koprowski,
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (25.)

Intencje mszalne od 12 do 18 września (37 tydzień roku)

Niedziela, 11 września
Godz. 8 – śp. Jarosław Klofta w drugą rocznicę śmierci, śp. Zbigniew Klofta
Godz. 10 – w dwudziestą piątą rocznicę ślubu Piotra i Renaty Pawłowskich,
Godz. 12 – w intencji Bartosza Garbowskiego w dziewiątą rocznicę urodzin,
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij – Msza święta gregoriańska (11.)


Poniedziałek, 12 września
Godz. 17 – śp. Bogumiła Baszczij (12.)
Godz. 18 – w intencji Grzegorza Czajkowskiego w dwudziestą czwartą rocznicę urodzin,


Wtorek, 13 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (13.)


Środa, 14 września
Godz. 17 – śp. Bogumiła Baszczij (14.)
Godz. 18 – śp. Aleksander Szmigiel w trzydziestą piątą rocznicę śmierci,


Czwartek, 15 września
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (15.)


Piątek, 16 września
Godz. 17 – śp. Zygmunt Kufel – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (16.)


Sobota, 17 września
Godz. 17 – śp. Marian i Helena Piotrowscy, śp. Józef i Stanisława Janik
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (17.)


Niedziela, 18 września
Godz. 8 – śp. Bronisław Lalik, śp. rodzice – Jan i Julia, śp. z rodziny Lalik
Godz. 10 – w intencji Amelii Borkowskiej – w urodziny
Godz. 12 – w dwudziestą szóstą rocznicę śmierci Anny Żukiewicz
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij (18.)