Intencje mszalne od 8 do 14 sierpnia (32 tydzień roku)

Niedziela, 7 sierpnia
Godz. 8 – śp. Jan Selwa – w dziesiątą rocznicę śmierci,
Godz. 10 – śp. Maria Musiał,
Godz. 12 – Msza święta od Róż Różańcowych – intencja z Dziupliny,
Godz. 18 – śp. Grażyna Kondraciuk – w pierwszą rocznicę śmierci.


Poniedziałek, 8 sierpnia
Godz. 18 – śp. Danuta Dąbrowska – od rodziny Rogala


Wtorek, 9 sierpnia
Godz. 18 – śp. Jerzy Wartalski – Msza święta popogrzebowa


Środa,10 sierpnia
Godz. 18 – śp. Wawrzyniec Wlazło w dniu imienin, śp. jego Rodzice


Czwartek,11 sierpnia
Godz. 18 – w piętnastą rocznicę urodzin Mateusza Telatyńskiego – od rodziców


Piątek, 12 sierpnia
Godz. 18 – śp. Jerzy Wartalski – od siostry Danusi z rodziną – z Pabianic


Sobota, 13 sierpnia
Godz. 17 – śp. Klaudia Baherycz – Msza święta popogrzebowa,
Godz. 18 – śp. Mieczysław Kaptur – w pierwszą rocznicę śmierci


Niedziela, 14 sierpnia
Godz. 8 – śp. Katarzyna Szczepaniak w jedenastą rocznicę śmierci, śp. Roman Szczepaniak,
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Romana i Agnieszki w piętnastą rocznicę ślubu,
Godz. 12 (Msza na boisku w Miłoszycach w ramach festynu)
I – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bartosza w trzydziestą piątą rocznicę urodzin,
II – intencja od Pana Sołtysa
Godz. 18 – w osiemdziesiąte dziewiąte urodziny Władysławy Raczkowskiej.

Intencje mszalne od 1 do 7 sierpnia (31 tydzień roku)

Niedziela, 31 lipca
Godz. 8 – śp. Teresa Krumholc – Msza święta od sąsiadów
Godz. 10 – Msza święta imieninowa Ludwika Borkowskiego
Godz. 12 – śp. Roman Zimny w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Danuta Dąbrowska – Msza święta popogrzebowa


Poniedziałek, 1 sierpnia
Godz. 18 – śp. Anastazja Bobko w rocznicę śmierci, śp. Władysław i Maria


Wtorek, 2 sierpnia
Godz. 18 – śp. Zmarli z rodziny Łozowych i Janda


Środa, 3 sierpnia
Godz. 17 – śp. Waldemar Kołacz w pięćdziesiątą piątą rocznicę urodzin
Godz. 18 – śp. Kazimierz Kentel


Czwartek, 4 sierpnia
Godz. 18 – w intencji księdza proboszcza od Apostolatu Modlitewnego Margaretka


Piątek, 5 sierpnia
Godz. 18 – śp. Władysław Bury w dwudziestą czwartą rocznicę śmierci, śp. Maria Bury w szóstą rocznicę śmierci, śp. Rodzice


Sobota, 6 sierpnia
Godz. 18 – w siódme urodziny Heleny Borkowskiej


Niedziela, 7 sierpnia
Godz. 8 – śp. Jan Selwa w dziesiątą rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Maria Musiał
Godz. 12 – Msza święta od róż różańcowych – intencja z Dziupliny
Godz. 18 – śp. Grażyna Kondraciuk w pierwszą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 25 do 31 lipca (30 tydzień roku)

Niedziela, 24 lipca
Godz. 8 – śp. Marian i Józefa Popiel, śp. Zmarli z rodziny

Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Marty Łukasiewicz

Godz. 12
I – śp. Teresa i Kazimierz Kozioł
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (24.)

Godz. 18 – Msza święta dziękczynno-błagalna o dalszą pomoc Pana Boga przez pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy dla Ryszarda, Krystyny, Michała i Marty


Poniedziałek, 25 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (25.)
Godz. 18 – śp. Franciszek i Jadwiga Kozłowscy, śp. z rodziny


Wtorek, 26 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (26.)


Środa, 27 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (27.)


Czwartek, 28 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (28.)


Piątek, 29 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (29.)


Sobota, 30 lipca
Godz. 17 – Msza święta wypominkowa (9.)
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – ostatnia Msza święta gregoriańska


Niedziela, 31 lipca
Godz. 8 – śp. Teresa Krumholc – Msza święta od sąsiadów

Godz. 10 – Msza święta imieninowa Ludwika Borkowskiego

Godz. 12 – śp. Roman Zimny w dwudziestą ósmą rocznicę śmierci

Godz. 18 – śp. Danuta Dąbrowska – Msza święta popogrzebowa

Intencje mszalne od 18 do 24 lipca (29 tydzień roku)

Niedziela, 17 lipca
Godz. 8 – śp. Janusz, Eugeniusz, Teresa Włodarczyk, śp. z rodziny

Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Dąda

Godz. 12
I – śp. Janina Drożak w trzynastą rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami,
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (17)

Godz. 18 – śp. Józef i Krystyna


Poniedziałek, 18 lipca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (18)


Wtorek, 19 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (19)
Godz. 18 – śp. Natalia Walczak w trzecią rocznicę śmierci


Środa, 20 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (20)
Godz. 18 – śp. Czesław Wereszczyński w dwudziestą drugą rocznicę śmierci


Czwartek, 21 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (21)
Godz. 18 – śp. Bogumiła Baszczij


Piątek, 22 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (22)
Godz. 18 – w pierwszą rocznicę urodzin i chrztu Jana Gorzkowskiego


Sobota, 23 lipca
Godz. 17 – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (23)
Godz. 18 – w jedenastą rocznice ślubu Macieja i Katarzyny Borkowskich


Niedziela, 24 lipca
Godz. 8 – śp. Marian i Józefa Popiel, śp. z rodziny

Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Marty Łukasiewicz

Godz. 12
I – śp. Teresa i Kazimierz Kozioł,
II – śp. Aneta Engel – Msza święta gregoriańska (24)

Godz. 18 – Msza święta dziękczynno – błagalna o dalszą pomoc Pana Boga przez pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy dla Ryszarda, Krystyny, Michała i Marty