Intencje mszalne od 10 do 17 kwietnia (15 tydzień roku)

Niedziela Palmowa, 9 kwietnia
Godz. 8 – śp. Józef i Maria Lalikowie, śp. Władysław i Maria Szynkarukowie
Godz. 10 – śp. Jerzy Żuchowski w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 12 – siedemnaste urodziny Aleksandry Matuszkiewicz
Godz. 18 – śp. Stanisław i Bronisława Bajsarowicz, śp. Jadwiga Denkiewicz


Wielki Poniedziałek, 10 kwietnia
Godz. 17 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja Jadczaka
Godz. 18 – śp. Daniela Łozowa w dwunastą rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny Łozowych, Bajsarowiczów i Ibowiczów


Wielki Wtorek, 11 kwietnia
Godz. 18 – o Miłosierdzie Boże i zbawienie dla Eugenii Dziedzic – od córki z rodziną


Wielka Środa,  12 kwietnia
Godz. 17 – w intencji państwa Ireneusza i Renaty Kilan – w dwudziestą pierwszą rocznicę ślubu
Godz. 18 – śp. Maria Kobłosz – Msza święta urodzinowa


Wielki Czwartek, 13 kwietnia
Godz. 18 – w intencji księdza proboszcza – od Apostolatu Modlitewnego Margaretka


Wielki Piątek, 14 kwietnia
Godz. 18 – Nabożeństwo Wielkiego Piątku


Wielka Sobota, 15 kwietnia
Godz. 18 – śp. Józef Wolski – od syna Romana z rodziną


Wielkanoc, 16 kwietnia
Godz. 6 – za Parafian
Godz. 10 – śp. Marianna Góral – w dziewiątą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Jan Jasiński w siódmą rocznicę śmierci


Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia
Godz. 8 – w trzydziestą piątą rocznicę ślubu Bronisława i Kazimiery Józeńków
Godz. 10 – śp. Józef Gudajczyk – w rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Maria, Edward i Lucja z rodziny Lasota
Godz. 18 – śp. Michał Kinaszczuk, śp. Zofia, Tadeusz i Roman Nyklarz.

Intencje mszalne od 3 do 9 kwietnia (14 tydzień roku)

 

Niedziela, 2 kwietnia
Godz. 8 – w dziesiąte urodziny Jacka Kozioła
Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Tomasza i za śp. Zdzisławę Śnieżek
Godz. 12 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od II Róży Różańcowej z Miłoszyc
Godz. 18 – śp. Władysław Miłuch – w trzecią rocznicę śmierci


Poniedziałek, 3 kwietnia
Godz. 18 – Msza święta imieninowa śp. Grażyny Kondraciuk


Wtorek, 4 kwietnia
Godz. 18 – Msza święta urodzinowa Wiolety


Środa, 5 kwietnia
Godz. 18 – śp. Emil i Daniela Milówka, śp. Adam i Franciszka Kraczkowscy


Czwartek, 6 kwietnia
Godz. 17 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od Apostolatu Modlitewnego Margaretka
Godz. 18 –o opiekę Ducha Św. i Matki Bożej dla Ani w dniu urodzin


Piątek, 7 kwietnia
godz. 17 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od rodziny Rogala
Godz. 18 – śp. Eudokia i Franciszek Terleccy


Sobota, 8 kwietnia
Godz. 17 – śp. Danuta Błaszak – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – śp. Franciszka w jedenastą rocznicę śmierci i Józef – Nadworni


Niedziela, 9 kwietnia
Godz. 8 – śp. Józef i Maria Lalikowie, śp. Władysław i Maria Szynkarukowie
Godz. 10 – śp. Jerzy Żuchowski – w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 12 – siedemnaste urodziny Aleksandry Matuszkiewicz
Godz. 18 – śp. Stanisław i Bronisława Bajsarowicz

Intencje mszalne od 27 marca do 2 kwietnia (13 tydzień roku)

Niedziela, 26 marca
Godz. 8 – śp. Maria Chmiel – od rodziny Rogala
Godz. 10 – śp. Zygmunt Rzeźnik, śp. Zmarli z rodziny
Godz. 12 – śp. Aniela Tryba w piętnastą rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny Tryba
Godz. 18 – śp. Maria Kobłosz – od rodziny Skoczylas


Poniedziałek, 27 marca
Godz. 18 – śp. Krzysztof Marciniuk – od rodzin Skuza i Zimny


Wtorek, 28 marca
Godz. 18 – śp. Janina Balicka – od Jadwigi Denkiewicz


Środa,  29 marca
Godz. 18 – śp. Stanisław Parcheniak w piętnastą rocznicę śmierci, śp. Rodzice – Kazimierz i Rozalia


Czwartek, 30 marca
Godz. 18 – Msza święta za Parafian


Piątek, 31 marca
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (5.)


Sobota, 1 kwietnia
Godz. 18 – śp. Piotr i Danuta Zmyślony, śp. Paweł i Stefania Wilman


Niedziela, 2 kwietnia
Godz. 8 – w dziesiąte urodziny Jasia Kozioła
Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Tomasza i za śp. Zdzisławę Śnieżek
Godz. 12 – za wszystkie członkinie pierwszej Róży Różańcowej z Miłoszyc – żyjące i zmarłe
Godz. 18 – śp. Władysław Miłuch w trzecią rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 20 do 26 marca (12 tydzień roku)

Niedziela, 19 marca
Godz. 8 – śp. Józef i Irena Wąchała
Godz. 10 – w intencji Urszuli Rogala w siedemdziesiątą rocznicę urodzin – od męża
Godz. 12
I – Msza święta dziękczynno – błagalna do świętego Józefa w wiadomej intencji
II – śp. Janusz Jadczak – w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Maria i Józef Razik


Poniedziałek, 20 marca, Świętego Józefa
Godz. 9 – śp. Danuta Błaszak – od sąsiadów z ulicy Ratowickiej
Godz. 18 – śp. Józef Litwin – Msza święta imieninowa


Wtorek, 21 marca
Godz. 9 – śp. Lidia, Antoni i Bronisław Kusz
Godz. 11 – śp. Czesława i Jan Sobkowiczowie
Godz. 18 – śp. Jozef Wolski – Msza święta imieninowa


Środa,  22 marca
Godz. 9 – śp. ksiądz Antoni Misiukiewicz, śp. ksiądz Tadeusz Kaliciak
Godz. 18 – śp. Maria Kobłosz w pierwszą rocznicę śmierci


Czwartek, 23 marca
Godz. 18 – śp. Aneta Engel w pierwszą rocznicę śmierci


Piątek, 24 marca
Godz. 18 – śp. Marianna Szyszko w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Bolesław, Józef i Witold Szyszko


Sobota, 25 marca, Zwiastowanie Pańskie
Godz. 8 – Msza święta w intencji Danuty Rzeźnik – o powrót do zdrowia
Godz. 18 – w piąte urodziny Hanny Śnieżek


Niedziela, 26 marca
Godz. 8 – śp. Maria Chmiel – od rodziny Rogala
Godz. 10 – śp. Zygmunt Rzeźnik, śp. z rodziny
Godz. 12 – śp. Aniela Tryba w piętnastą rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny Tryba
Godz. 18 – śp. Maria Kobłosz – od rodziny Skoczylas