Intencje mszalne od 24 do 30 kwietnia (17 tydzień roku)

Niedziela Miłosierdzia Bożego, 23 kwietnia
Godz. 8 – śp. Piotr Łupkowski – w rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Władysław Kuryś – w czternastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Jan w dwudziestą piątą rocznicę śmierci, śp. Julia w dwudziestą drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Władysław i Helena Miłuchowie, ich Rodzice


Poniedziałek, 24 kwietnia, Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika
Godz. 16 – śp. Zofia, Józef, Józef i Włodzimierz Zendwalewiczowie


Wtorek, 25 kwietnia, Świętego Marka Ewangelisty
Godz. 18 – śp. Jadwiga Kozłowska, śp. Zmarli z rodziny Kozłowskich


Środa 26 kwietnia
Godz. 18 – śp. Maria Chmiel – od rodziny Rogala


Czwartek 27 kwietnia
Godz. 12 – Msza święta dziękczynno – błagalna w intencji kapłanów obchodzących czterdziestopięciolecie święceń – na zakończenie rekolekcji
Godz. 18 – śp. Zmarli z rodzin Zendwalewicz, Włodarczyk i Wdowiak


Piątek 28 kwietnia
Godz. 17 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od syna Eugeniusza z żoną
Godz. 18 – śp. Zygmunt Telatyński – Msza święta imieninowa


Sobota, 29 kwietnia, Świętej Katarzyny Sieneńskiej
Godz. 16 – śp. Jadwiga Denkiewicz – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – w piąte urodziny Mai Ciechanowicz – Msza święta dziękczynno – błagalna


Niedziela, 30 kwietnia
Godz. 8 – w siedemdziesiąte urodziny Romana Ciołkowskiego – Msza święta dziękczynno – błagalna
Godz. 10 – Msza święta imieninowa Jurka i Karoliny Kołakowskich
Godz. 12 – Msza święta wypominkowa (6.)
Godz. 18 – śp. Stanisław Laszkowski w piątą rocznicę śmierci

Intencje mszalne od 17 do 23 kwietnia (16 tydzień roku)

Wielkanoc, 16 kwietnia
Godz. 6 – Pa parafian
Godz. 10 – śp. Marianna Góral – w dziewiątą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Jan Jasiński w siódmą rocznicę śmierci


Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia
Godz. 8 – w trzydziestą piątą rocznicę ślubu Bronisława i Kazimiery Józeńków
Godz. 10 – śp. Józef Gudajczyk – w rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp Maria, Edward i Lucja z rodziny Lasota
Godz. 18 – śp. Michał Kinaszczuk, śp. Zofia, Tadeusz i Roman Nyklarz


Wtorek w Oktawie Wielkanocy, 18 kwietnia
Godz. 18 – śp. Rozalia i Witold Sawiccy, śp. Zmarli z rodziny


Środa w Oktawie Wielkanocy, 19 kwietnia
Godz. 18 – śp. Wojciech Karpiński


Czwartek w Oktawie Wielkanocy, 20 kwietnia
Godz. 18 – śp. Stanisław Maciuszczak – Msza święta urodzinowa


Piątek w Oktawie Wielkanocy, 21 kwietnia
Godz. 18 – śp. Danuta i Piotr Zmyślony, śp. Jerzy Sajdak


Sobota w Oktawie Wielkanocy, 22 kwietnia
Godz. 17 – w intencji Izabeli – przed maturą
Godz. 18 – śp. Krystyna Nędza, śp. z rodziny


Druga Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego, 23 kwietnia
Godz. 8 – śp. Piotr Łupkowski – w rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Władysław Kuryś – w czternastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Jan w dwudziestą piątą rocznicę śmierci i śp. Julia w dwudziestą drugą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Władysław i Helena Miłuchowie, śp. Ich rodzice

Intencje mszalne od 10 do 17 kwietnia (15 tydzień roku)

Niedziela Palmowa, 9 kwietnia
Godz. 8 – śp. Józef i Maria Lalikowie, śp. Władysław i Maria Szynkarukowie
Godz. 10 – śp. Jerzy Żuchowski w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 12 – siedemnaste urodziny Aleksandry Matuszkiewicz
Godz. 18 – śp. Stanisław i Bronisława Bajsarowicz, śp. Jadwiga Denkiewicz


Wielki Poniedziałek, 10 kwietnia
Godz. 17 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja Jadczaka
Godz. 18 – śp. Daniela Łozowa w dwunastą rocznicę śmierci, śp. Zmarli z rodziny Łozowych, Bajsarowiczów i Ibowiczów


Wielki Wtorek, 11 kwietnia
Godz. 18 – o Miłosierdzie Boże i zbawienie dla Eugenii Dziedzic – od córki z rodziną


Wielka Środa,  12 kwietnia
Godz. 17 – w intencji państwa Ireneusza i Renaty Kilan – w dwudziestą pierwszą rocznicę ślubu
Godz. 18 – śp. Maria Kobłosz – Msza święta urodzinowa


Wielki Czwartek, 13 kwietnia
Godz. 18 – w intencji księdza proboszcza – od Apostolatu Modlitewnego Margaretka


Wielki Piątek, 14 kwietnia
Godz. 18 – Nabożeństwo Wielkiego Piątku


Wielka Sobota, 15 kwietnia
Godz. 18 – śp. Józef Wolski – od syna Romana z rodziną


Wielkanoc, 16 kwietnia
Godz. 6 – za Parafian
Godz. 10 – śp. Marianna Góral – w dziewiątą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Jan Jasiński w siódmą rocznicę śmierci


Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia
Godz. 8 – w trzydziestą piątą rocznicę ślubu Bronisława i Kazimiery Józeńków
Godz. 10 – śp. Józef Gudajczyk – w rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Maria, Edward i Lucja z rodziny Lasota
Godz. 18 – śp. Michał Kinaszczuk, śp. Zofia, Tadeusz i Roman Nyklarz.

Intencje mszalne od 3 do 9 kwietnia (14 tydzień roku)

 

Niedziela, 2 kwietnia
Godz. 8 – w dziesiąte urodziny Jacka Kozioła
Godz. 10 – Msza święta urodzinowa Tomasza i za śp. Zdzisławę Śnieżek
Godz. 12 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od II Róży Różańcowej z Miłoszyc
Godz. 18 – śp. Władysław Miłuch – w trzecią rocznicę śmierci


Poniedziałek, 3 kwietnia
Godz. 18 – Msza święta imieninowa śp. Grażyny Kondraciuk


Wtorek, 4 kwietnia
Godz. 18 – Msza święta urodzinowa Wiolety


Środa, 5 kwietnia
Godz. 18 – śp. Emil i Daniela Milówka, śp. Adam i Franciszka Kraczkowscy


Czwartek, 6 kwietnia
Godz. 17 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od Apostolatu Modlitewnego Margaretka
Godz. 18 –o opiekę Ducha Św. i Matki Bożej dla Ani w dniu urodzin


Piątek, 7 kwietnia
godz. 17 – śp. Jadwiga Denkiewicz – od rodziny Rogala
Godz. 18 – śp. Eudokia i Franciszek Terleccy


Sobota, 8 kwietnia
Godz. 17 – śp. Danuta Błaszak – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – śp. Franciszka w jedenastą rocznicę śmierci i Józef – Nadworni


Niedziela, 9 kwietnia
Godz. 8 – śp. Józef i Maria Lalikowie, śp. Władysław i Maria Szynkarukowie
Godz. 10 – śp. Jerzy Żuchowski – w pierwszą rocznicę śmierci
Godz. 12 – siedemnaste urodziny Aleksandry Matuszkiewicz
Godz. 18 – śp. Stanisław i Bronisława Bajsarowicz