Intencje mszalne od 21 do 27 listopada (47 tydzień roku)

Niedziela, 20 listopada
Godz. 8 – śp. Danuta Przewdziecka w ósmą rocznice śmierci
Godz. 10 – śp. Mieczysław Piekarski w piętnastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Grzegorz Zawada w szóstą rocznicę śmierci, jego rodzice – śp. Franciszek i Krystyna Gawlasowie
Godz. 18 – śp. Antoni Januszewicz,


Poniedziałek, 21 listopada
Godz. 17 – Msza święta imieninowa księdza proboszcza


Wtorek, 22  listopada
Godz. 8 – śp. Jerzy Wartalski – od cioci Heleny z rodziną


Środa, 23 listopada
Godz. 18 – śp. Zygmunt Kufel – od sąsiadów


Czwartek, 24 listopada
Godz. 18 – śp. Katarzyna Niedźwiecka – Msza święta imieninowa w dwudziestą trzecią rocznicę śmierci, śp. Kazimierz Niedźwiecki


Piątek, 25 listopada
Godz. 18 – w dwunastą rocznicę urodzin Karoliny Telatyńskiej


Sobota, 26 listopada
Godz. 17 – śp. Danuta Zmyślona – Msza święta popogrzebowa
Godz. 18 – śp. Kazimierz Bogacki


Niedziela, 27 listopada
Godz. 8 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zuzanny i Bartłomieja oraz ich rodziców
Godz. 10 – śp. Antonina Pecyna w piątą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Zbigniew Raczkowski w czwartą rocznicę śmierci
Godz. 18 – śp. Katarzyna i Piotr Ludwina.

Intencje mszalne od 14 do 20 listopada (46 tydzień roku)

Niedziela, 13 listopada
Godz. 8 – śp. Zmarli z rodzin Grzesiak, Wizimirskich, Gocołów i Łukasiewiczów
Godz. 10 – śp. Stanisław Maciuszczak w siedemnastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Zofia Szarata – od rodziny Bocheńskich z Nowego Sącza
Godz. 18 – śp. Stanisław, Kazimiera i Tadeusz Górscy


Poniedziałek, 14 listopada
Godz. 17 – śp. Władysław Terlecki w rocznicę śmierci i jego Rodzice
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 15 listopada
Godz. 17 – śp. Marta
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 16 listopada
Godz. 17 – śp. Zbigniew Berent w trzecią rocznicę śmierci
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 17 listopada
Godz. 17 – za zaginionych podczas II wojny światowej Ewę i Józefa Koprowskich
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 18 listopada
Godz. 18 – śp. Maria i Bolesław Kunikowscy od siostry Heleny z rodziną


Sobota, 19 listopada
Godz. 15 – Msza święta i chrzest
Godz. 18 – śp. Stanisław Hyjek w siódmą rocznicę śmierci


Niedziela, 20 listopada
Godz. 8 – śp. Danuta Przewdziecka w ósmą rocznicę śmierci
Godz. 10 – śp. Mieczysław Piekarski w piętnastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Grzegorz Zawada w szóstą rocznicę śmierci oraz rodzice – śp. Krystyna i Franciszek Gawlas
Godz. 18 – śp. Antoni Januszewicz

Intencje mszalne od 7 do 13 listopada (45 tydzień roku)

Niedziela, 6 listopada
Godz. 8 – śp. Jerzy Raczkowski w piątą rocznice śmierci, śp. Edward i Józef Skwarek
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla pięcioletniego Dominika i dwuletniego Filipa – z okazji urodzin
Godz. 12 – śp. Maria Ciechanowska
Godz. 18 – śp. Zofia Szarata – Msza święta popogrzebowa


Poniedziałek, 7 listopada
Godz. 17 – śp. Józef i Stanisława Grabińscy
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Wtorek, 8 listopada
Godz. 17 – śp. Anna i Zdzisław Surma
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Środa, 9 listopada
Godz. 17 – śp. Zofia i Czesław Pilch
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 10 listopada
Godz. 17 – śp. Stanisław Wąsowicz – w trzecią rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości
Godz. 8 – Msza święta i wypominki,
Godz. 10 – Msza święta i wypominki
Godz. 12 – Msza święta i wypominki
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Sobota, 12 listopada
Godz. 17 – w intencji Pana Witolda Pająka z okazji imienin
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 13 listopada
Godz. 8 – za zmarłych z rodzin Grzesiak, Wizimirskich, Gocołów i Łukasiewiczów
Godz. 10 – śp. Stanisław Maciuszczak w siedemnastą rocznicę śmierci
Godz. 12 – śp. Zofia Szarata – od rodziny Bocheńskich z Nowego Sącza
Godz. 18 – śp. Stanisław, Kazimiera i Tadeusz – Górscy

Intencje mszalne od 31 października do 6 listopada (44 tydzień roku)

Niedziela, 30 października
Godz. 8 – śp. Franciszka Kamyk – w osiemnastą rocznicę śmierci, śp. Alicja Jaworska
Godz. 10 –śp. Stanisława Wileczko w drugą rocznicę śmierci, śp. Witold Wileczko
Godz. 12:
I – śp. Władysława, Piotr i Roman Szuba, za śp. Zmarłych z rodziny Szuba
II – śp. Jerzy Żuchowski – trzydziesta Msza święta gregoriańska
Godz. 18 – śp. Piotr i Franciszka Popiel,


Poniedziałek, 31 października
Godz. 18 – Msza święta wypominkowa (12.)


Wtorek, 1 listopada – Wszystkich Świętych
Godz. 8 – śp. Stanisława Lalik w szóstą rocznicę śmierci, śp. Eugeniusz Lalik
Godz. 14
I – za wszystkich wiernych zmarłych
II – śp. Siostra Elżbietanka Wilhelmina Rock – od rodziny


Środa, 2 listopada – Dzień Zaduszny
Godz. 8 – Msza święta i wypominki
Godz. 10 – Msza święta i wypominki
Godz. 12 – Msza święta i wypominki
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Czwartek, 3 listopada
Godz. 17 – śp. Alfred Irzyk i rodzice
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Piątek, 4 listopada
Godz. 17 – śp. Franciszek i Maria Strach
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Sobota, 5 listopada
Godz. 17 – śp. Anna i Jan Strach
Godz. 18 – Msza święta i wypominki


Niedziela, 6 listopada
Godz. 8 – śp. Jerzy Raczkowski w piątą rocznice śmierci, śp. Edward i Józef Skwarek
Godz. 10 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla pięcioletniego Dominika i dwuletniego Filipa – z okazji urodzin
Godz. 12 – śp. Maria Ciechanowska
Godz. 18 – śp. Zofia Szarata – Msza święta popogrzebowa