Niedziela XXX w ciągu roku – 24.10.2021

1. Dziękuję za przyjęcie zaproszenia na spotkanie z Panem Mieczysławem Gucewiczem, za pomoc Waszą w jego przyjęciu i ugoszczeniu, za owoce Jego pobytu wśród nas.

2. Dziękuję za udział w Uroczystościach Jadwiżańskich.

3. Dziś Światowy Dzień Misyjny. W modlitwach polecamy Bogu misje i misjonarzy, a do puszki składamy materialne wsparcie.

4. W czwartek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

5. Na piątek na godz.18 zapraszam do posprzątania świątyni rodziny Państwa: Kostek, Słowik, Łuniewskich i Polak.

6. Za tydzień doroczne święto w parafiach, które nie znają dokładnej daty poświęcenia swojej świątyni.

7. Msza święta w dni powszednie tego tygodnia o godz. 17.

8. Przed nami ostatnie dni nabożeństw różańcowych – w niedzielę ich zakończenie.

9. W poniedziałek po przyszłej niedzieli przypadnie Uroczystość Wszystkich Świętych.
    O godz. 8 rozpocznie się Msza święta w kościele.
    Od godz. 12 będzie trwać spowiedź w kaplicy na cmentarzu, a o godz. 13 zaczniemy tam Mszę świętą, po której poświęcę nowe nagrobki. Naszego Pana Sołtysa proszę o nagłośnienie uroczystości na cmentarzu.

10. We wtorek po przyszłej niedzieli Dzień Zaduszny. Msze święte z wypominkami o godz. 8, 10, 12 i 18.

11. Zyskujmy odpusty za zmarłych.

12. Karty wypominkowe, jeśli nie doszły drogą pocztową, można wziąć z zakrystii. Proszę wypełnić je czytelnie i wrzucić do specjalnej skrzynki.

13. Modlitewniki nowennowe dostępne na balaskach.

14. Zamówić można flagi narodowe, maryjne i papieskie.

15. Kancelaria parafialna w sobotę od godz. 8 do godz. 10.