Niedziela V w ciągu roku – 07.02.2021

 1. Dziękuję Parafianom za rozebranie dekoracji świątecznych i posprzątanie kościoła, za pracę w mroźnej atmosferze. Bóg Zapłać.

 2. Zakończyliśmy 29 stycznia spotkanie kolędowe. Proszę o łaskawe przyjęcie dzisiejszego sprawozdania, które można przeczytać tutaj. Książeczki z kolędy i kalendarz parafialny do wzięcia przez chętnych z balasek.

 3. Dziś po sumie zmienimy tajemnice Różańca Świętego.

 4. Na Mszę świętą w tym tygodniu zapraszamy do kościoła:
  • w poniedziałek o godz. 9
  • od wtorku do soboty o godz. 18

 5. Kancelaria nie będzie czynna, sprawy pilne zgłaszajmy dzwoniąc.

 6. Liturgia tego tygodnia:
  • w środę wspomnienie świętej Scholastyki, dziewicy
  • wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

 7. W czwartek przypadnie wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Chociaż comiesięcznych odwiedzin chorych jeszcze nie ma, można księdza zapraszać.